Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade 3-am elromlott, még...

ZTE Blade 3-am elromlott, még garis. A telenor már nem forgalmaz ilyen telefont, ilyenkor mit kapok helyette?

Figyelt kérdés

Kicsit több mint fél éve van ez a telóm,egyszer már volt SWs hibája,bevittem és kb 2hét mulva kaptam egy zsír ujat.Most ennek a készüléknek is gyíkja van(recseg a hangszorója és sokszor nem talál hálózatot mármint a telefon része,és iszonyatosan belassul egyre sürübben).Beviszem leadom szervízbe,de tuti hogy cserélni fogják.Na de már nem forgalmaz ilyen telefont a telenor akkor milyen készüléket fognak adni?

Tudom most jön az hogy javítják,de több ismerősőmnek is ilyen telója van,nagyon soknak volt is problémája vele(nem valami stabil telo) és eddig mindenkinek cserélték,senkinek sem javították,szerintem ez azóta sem változott.



2014. febr. 24. 21:57
 1/2 bp1985 ***** válasza:
Nem a telefonnal van baj, hanem a sok lèhűtővel, aki ott "dolgozik".
2014. febr. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bp1985 ***** válasza:
Amùgy ha cserèlik, akkor olyat viszel, amilyet akarsz. Csak a különbözetet fizeted ki. Amennyiben kevesebb, akkor a pénzt nem kapod vissza.
2014. febr. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!