Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A legdrágább Samsung Galaxy S...

A legdrágább Samsung Galaxy S készülékeket miért adják gagyi kis dobozba? Szerintetek az S5-nek már normális csomagolása lesz?

Figyelt kérdés

Normális esetben arra számít az ember, amikor megveszi a királykategória termékét, hogy nem spórolnak a dobozon, a csoamgoláson, erre egy kis fahatású műanyagdobozba adják, de értitek egy nagyon kicsi dobozba.

Miért nem tudják mondjuk aluminiumból vagy fém hatású, vagy legalább legyen jó nagy, és exklúzív hatású.

Nagyon rossz amikor kiad az ember ennyi pénzt, és csak egy kis dobozt kap, semmi exklúzív csomagolás.

Ti mit gondoltok erről Samu felhasználók?


2014. febr. 25. 10:15
1 2
 1/11 Tengor ***** válasza:
Vegyél mellé díszdobozt, ha neked az tetszik, de a legtöbb ember a telefont használni akarja és nem a dobozát nézegeti.
2014. febr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

ja, nektek az is mindegy lenne ha celofánba lenen csomagolva, hisz maygarok vagytok :)

viccet félretéve 200 ezres telefonhoz szerintem elvárható hogy normális, exklúzív csomagolásba adják ki és már a kibontás is élmény legyen.

2014. febr. 25. 10:28
 3/11 anonim ***** válasza:
a konzumidiota szobrat rolad fogjak megmintazni. a telefon nem egy fetistargy, hanem hasznalati eszkoz. meg ha valami barna kartondobozban kapnad, megertenem h. nem tetszik, na de egy teljesen normalis dobozt fikazni, mert nem eleg 'exkluziv'...?
2014. febr. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Tengor ***** válasza:
100%

A celofán nehezen bomlik le. Én személy szerint újrahasznosított és újrahasznosítható papírnak örülnék.

Lehet, hogy fura, de én nem nedvesedem át a telefon ára hallatán, sem attól, hogy milyen kijelzője van, de még attól sem, hogy más elmondja, hogy az én életem mennyivel jobb lesz ettől a terméktől.

Végig gondolom-e, hogy ad-e annyival többet a telefon, amennyivel többe kerül és tudod mire jövök rá? A mostani okos telefonom még mindig tökéletesen megfelel arra amire használom.

Jah és ami fontos: a barátaim sem néznek le azért, mert még nincs meg a legújabb telefon. Hiába biztosan más körökben mozgunk.

2014. febr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

miért nem viszed ki szemetet 2 naponta vagy mi? LOL

mert nálunk pl 2 naponta ki van vive a szemét a nagy kukába, így senkit nem zavar mi mikor bomlik le már csak szagok miatt sem.

2014. febr. 25. 10:40
 6/11 Tengor ***** válasza:
100%
Jah, hogy innen fúj a szél. Így már világos. Nem baj, majd a 4. osztályban tanítanak a környezettudatosságról.
2014. febr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

ham ár OFF-nál tartunk.

És nekem abba mi köszön vissza? kapok érte pénzt? nem!

Hát akkor? ennyi.

2014. febr. 25. 10:44
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

neked, te tudatlan, az 'koszon vissza', hogy esetleg 20 ev mulva, mire felnosz, nem szemethalmok fognak korulvenni, lesz levego, amit beszivhatsz (bar erted ugy latom nem lenne tul nagy kar, ha nem lenne...), lenne tiszta viz, amit ihatsz.


hiaba itt minden, kornyezettudatossagra neveles ide, szelektiv hulladekgyujtes oda, a korlatolt, ostoba emberek fejeben evtizedekig tart meg rendet tenni.

2014. febr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az új "mikrocsomagolási" divatnak semmi köze a környezettudatossághoz.

Ezt az Apple kezdte el anno. A többi gyártó meg átvette.

A kis csomagolás azt az érzetet kelti, hogy valami értékes "kincset" vásároltál; emellett "kitölti" a termék a rendelkezésre álló helyet, így az az érzése a vásárlónak, hogy valami monumentálisat vett. A kis, pontos illesztések pedig azt az érzést keltik, hogy nem csak a termék, de a csomagolás is átgondolt, precízen tervezett és pontosan kivitelezett. Emellett a kis csomagolás olcsóbb is. Szerintem ez csak marketing.

2014. febr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
egyebkent lehet, hogy marketing, de a szallitasi koltsegek alacsonyan tartasahoz is egy igen jo modszer, hogy nem levegot szallitanak igen nagy terfogatban...
2014. febr. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!