Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia U és az E között...

Xperia U és az E között mekkora különbség van tudásilag?

Figyelt kérdés

Az árak között csak 6ezer.... viszont az U elvileg nem bővíthető az E igen.. az U-nak jobb a kamerája... Az E 4es andoriddal rendelkezik, még az U csak 2-essel......


Nekem egyszer valaki azt mondta, hogy xperia-ban az a legjobb, minél hátrébb van az abc-ben, hogy ebből mi igaz, meg mi nem, azt nem tudom.


100ezer alatt, melyik a legjobb xperia?


2014. febr. 25. 17:52
1 2
 1/12 dersol ***** válasza:

100 ezer alatt a ZR.

Az e egy szemét, az u meg egy korrekt és használtan nagyon olcsó telefon.

Gyári 4.0 is van rá.

2014. febr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

ZR-t nem ismerem, utána fogok nézni.

Nem jó az E? Pedig többen dicsérték nekem. Azt pedig láttam, hogy az U elég olcsó már használtan. Köszönöm válaszodat.

Esetleg még annyit kérdeznék, hogy S-ről vélemény?

2014. febr. 25. 18:29
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha nem is akarsz hú de gyors telefont és egy hú de lassút se de drágát se akkor Xperia SP
2014. febr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát igazából, a messenger és a viber megy rajta, akkor jó... :)
2014. febr. 26. 20:20
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha az Xperia E-n viber meg a messenger fut akkor úgy befagy min az atom, az U még ahogy elviszi a legújabb android 4.1 frissítéssel.
2014. febr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
2 barátnőmnek van E-je és tökéletesen működnek, nem fagynak, 2 órás viberes beszélgetést kibír simán...
2014. febr. 27. 16:49
 7/12 dersol ***** válasza:
Oké, szólj ha feleslegesen győzködlek, biztos jobban értessz hozzá mint én.
2014. febr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"2 barátnőmnek van E-je és tökéletesen működnek, nem fagynak, 2 órás viberes beszélgetést kibír simán..."


Én már fogtam a kezembe E-t és megmondom neked 4 évi androidos tapasztalat után meg tudom mondani neked hogy mit bír ki egy androidos telefon. Na hát és mikor kipróbáltam (tudod vannak ien módszerek aki vágja a dolgot hogy hogy tesztelje le a telefont) az én módszeremmel le tudtam fagyasztani, és szinte semmit nem csináltam vele.


Akkor beszéljünk arról hogy mire használnád ezen a két dolgon kívül?

Ha nem akarsz olyan hipper szuper telót mint az SP, akkor Xperia L-t is ajánlom a kedvedbe, csak dobsz rá egy 20-ast. ;)

2014. febr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam egy szóval sem, hogy jobban értek hozzá, mint Te... nyilván nem nagyon értek a telefonokhoz, ezért kértem segítséget, de nehogy már kioktass. :)


Szoktam beszélni a barátnőmmel viberen, azért írtam, hogy 2 órát simán kibírt, az volt a legtöbb amit egyszerre beszéltünk, de hát, te biztos jobban tudod... :)


Végül az SP-t vettük meg ma.

2014. febr. 28. 14:06
 10/12 dersol ***** válasza:

Olvad el mit írtál, paradoxon.

Amúgy de, jobban értek hozzá, és az e egy rakás szar.

Hardver az vicc.

2014. febr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!