Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám csatlakoztatni...

Csuri76 kérdése:

Hogyan tudnám csatlakoztatni a telefonomat a géphez? Sony xperia M (C1905) telefonom van és nem tudom csatlakoztatni a géphez bedugom az usb-t de nem csinál semmit. Aki tud azt megkérném segítsen!

Figyelt kérdés
2014. febr. 26. 11:26
 1/2 doni1201 ***** válasza:

Ha csatlakoztattad a telefont, felugrik egy értesítés a telefon info sávján, amire lehet, hogy rá kell kattintani az engedélyezéshez. Utána menj be a Sajátgépbe (/számítógép) és ott meg kéne jelennie egy új eltávolítható háttértárnak.

Ha nem működik, telepítsd a PC Companion a gépre, és így próbáld meg csatlakoztatni: [link]

2014. febr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Sajnos Nekem semmi nem jelenik meg ha csatlakoztatom a géphez az USB-t.Letöltöttem a Sony PC Companion-t arról az oldalról amit megadtál de semmi.Megnyitom,csatlakozás kapcsolat típusa USB majd tovább és nem csatlakozik.Így még egy telefonnal sem jártam!
2014. febr. 26. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!