Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 520-on, hogy...

Nokia lumia 520-on, hogy tudom bezárni az alkalmazásokat?

Figyelt kérdés
Most van elöször ilyen telefonon minden más dologra Rájöttem csak arra nem,hogyaz alkalmazásokat,hogy tudom bezárni ?Simán lépjek ki pl az internetből és be is zárta?Vagy erre nincs lehetőség? Segítsetek légyszíves. :)
2014. febr. 26. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Helló!


1) 2x megnyomod a vissza gombot. (alul a bal oldali gomb)


2) A lumia black frissítés (ami most már remélhetőleg elérhető mindenhol) után nyomva tartod a vissza gombot, így bejönnek a futó alkalmazások, majd a jobb felső sarokban az x-re kattintva bezárod.

2014. febr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
De egyébként a rendszer magának kezeli az erőforrásokat, így majd ő bezárja a dolgokat, meg kezel mindent, ezzel ne foglalkozz, csak felesleges kattintások. :)
2014. febr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi ment a zöld pacsi :)És azt,hogy lehet megcsinálni,hogy pl egy zeneszámot beszeretnék állítani csengőhangnak,hogy az szóljon amikor hívnak?
2014. febr. 26. 21:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Beállítások, jobbra húzod, háttérben futó alkalmazások, be tud állítani

csak az ott beállított appok futnak a háttérben, a többi (amot nem zársz be az előbb említett módokon) azok befagyasztásra kerülnek, és csak az újabb megnyitáskor futnak újra :)

2014. febr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem olyan egyszerű,lehet hogy a háttérben futnak a programok?
2014. márc. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elég kevés az olyan app aminek van erre jogosultsága, úgyhogy ezek szinte észrevétlenen maradnak :) de nézd meg te is :D
2014. márc. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!