Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek szép lett a...

Szerintetek szép lett a Samsung galaxy s5?

Figyelt kérdés
Pár napja mutatták be és eléggé eloszlanak a vélemények.:D

2014. febr. 26. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem. Ismét egy felesleges fejlesztés amivel futnak a többi gyártó után. Semmivel nem lett erősebb mint az S4, legalább is annyival nem, hogy ismét drágább legyen 50e Ft-al. Meg kell nézni az Apple termékeket milyen értékállóak. A Samsung pont az ilyen fejlesztések miatt nem lesz sohasem az.! Egy vélemény a sok közül. :)
2014. febr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Eloszlanak? 100-ból 99 ember utálja, és én az utóbbi tábort erősítem! :D ... kicsit pofátlannak tartom, amit a Samsung csinál mostanság, én Samsung tulajdonosként átverve érezném magam.
2014. febr. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Azért azon vitatkoznék, hogy az Apple termékei az utóbbi időben értékállóak és kirívóak.


Egyébként képeken nekem sem tetszik annyira, de élőben biztos vagyok benne, hogy nagyon elegáns és pofás kinézete van. Tekintélyes mérete és határozott élei által szerintem megtörte az S2-4 széria lerágott csont kinézetét. Szóval nekem jól jönne egy S5. :)


A belső specifikációkkal azonban nem vagyok tisztában, de nem is az erőforrásait kérdezted, hanem a küllemet. :)

2014. febr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Előző vagyok, tévedtem. Nem használom többet a Google képkeresőjét egy új termékről, mert tele van találgatásokkal és kamuképekkel. Megnéztem egy releváns, hiteles cikket róla, hát nekem se tetszik így már. :)
2014. febr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem szakadnak el a szappantartó designe-tól

A hátlap szerintem is mellőz mindennemű kreativitást és még csunya is

Ami a samsunghoz mérve innovatívnak számítana azt már más gyártó régen hasznalja...

Apple ujjlenyomat olvasó

Gear fit -et is megcsinálta már a nike

Az meg hogy vízálló az meg vicc xD

Vmi 3 mp-ig birja mert csak egy gumiszalag van ragasztva a hátlapra belülről.de ugye ez a hátlap ugyanolyan atomstabilan áll mint a s4en xD

Ezenkívül a kijelző a minőség rovására ment mivel a felbontás nem változott

A káva pocsék a mostani mobilokhoz képest

A hardver pedig szót sem érdemel mivel ujat nem mutat pedig a "kiszivárgott" beharangozók szerint atomvillanásszerű mindentelsöprő sosemlátott hardverrel kellett vna érkeznie

Szoval parasztvakítás 5-ös széria

Ez is igy tartja majd az árát mint az eddigi s modellek

szoftveres támogatás sem kecsegtető..meg ugye egy/másfél év mulva ugy is jon az s6

mondjuk az akksi az jó lett

Az hogy egy 2800mAh-s akkut beledobtak az becsulendő..

2014. febr. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

Az viszont a te szempontodból hiba lenne, hogy 200e- Ft-ot kifizetsz egy olyan telefonért ami "jól néz ki"

Igen is az Apple termékek érték állóak. Meg lehet nézni. Iphone 4-es széria. lassan 4 éves készülékek és még mindig 50e Ft felett mennek használtan. Újan bőven 100 felett. Ezzel szemben egy androidos japán/koreai/kínai samsung, sony stb.. pár hónappal a széria kiadása után bukja az ára felét, használtan pedig eladhatatlan.

2014. febr. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 dersol ***** válasza:
11%

Képzeld hülyegyerek, az a gumiszalag biztosítja minden komolyabb rendes VÍZÁLLÓ telefonnál is a védelmet, sikeresen.

Az s5 meg nem hoz sok újítást, de így is megfogják venni.

Mint az apple termékeit.

2014. febr. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Annyival nem lett jobb hogy S4-ről megérje váltani de majd ha olcsóbb lesz a gyengébb telefonokkal rendelkezőknek jó választás lehet.Hiszen attól hogy nem tették bele a Snapdragon 805-t attól még nem lesz sz. r.Kinézete így elsőre nekem sem jön be annyira de hát így voltam az S3-mal is oszt mégis nagyon megtetszett egy félév után.(vettem is egyet).Még szokni kell,egy S4-hez képest lehet visszalépésnek tűnik de azért fejlődött is.Mindenesetre én maradok az S4-emnél.
2014. febr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Dersol a személyeskedést hagyd otthonra

Vannak nagyon jó agresszió levezető tutorialok az ilyeneknek mint te hogy ne ess neki egyből a másiknak azért mert a véleménye eltér a tiedtől

2014. febr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 dersol ***** válasza:

Az nem vélemény eltérés, hogy egy évek óta bevált megoldásra kijelenti hogy szar, mert nem ért hozzá.

Az a baj, hogy fingja sincsen mit ír, mert hülyeséget, és még igazat és neki adtok.

2014. febr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!