Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenne nekem egy aTAB402w...

Zagyi Bence kérdése:

Lenne nekem egy aTAB402w telefonom és szeretnék rá egy cm11 romot de sehol nemtalálok rá én pedig nemtudok főzőcskézni rá. Ha elküldeném a stock romot esetleg valaki tutna nekem rá készíteni rá egy CM11 romot?

Figyelt kérdés

#főzés #ROM #CM11 #atab402w
2014. febr. 26. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen neve nincs mobilokra nem nagyon csinálnak főzött romokat, cyanogent meg pláne nem. Ha nem találtál akkor valószínű nincs is,az meg hogy valaki csináljon nem csak úgy van ahogy te elképzeled. Komoly fejlesztői munka áll mögötte.
2014. febr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Wadmalac ***** válasza:

Ha esetleg eljutsz odáig, hogy lesz főzött romod, mindenképpen csináljál biztonsági mentést a gyáriról, nand backup és/vagy recovery-s mentést.

Mer tha bármi gond lesz a főzöttel, belegebedsz, mire működő gyárit találsz.

Az M-tech még egy szérián belül is összevissza variálja a hardvert, simán lehet, hogy egy általános gyári rommal nem fog menni az érintőd, g-szenzorod stb.

Ez vonatkozik a főzött romokra is.


Addig itt egy rootolás lehetőség, azzal is előbbre vagy:

[link]

2014. febr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

a telóm egyébként már alapbólroot-olva van.

csak azt nem tudom hogyan kellene nekikezdeni cm romot csinálni. olvasgattam utánna addig eljutottam hogy kellenek hozzá az android verzió kódjai vagy mi a cm11 kódjai meg valami ubuntu progi. de azt hogy kellene ezekhez hozzáadni hogy milyen tipus az én telóm????

2014. febr. 27. 13:53
 4/5 Wadmalac ***** válasza:

Áhh, ne, ezt sztem ne erőltesd.

Hacsak nem vagy már most jó java programozó és gyakorlott linux operációs rendszer-környezetben.

Nem olyan egyszerű játék ez.

Én régen sokat programoztam TurboPascalban, mégis, most az androidnál egy ADB-s insmod témával teljesen meg vagyok lőve (épp egy atab tablettel), pont a hiányzó alapok miatt.

Egy kicsit rutinos embernek valóban SZINTE legózás összerakni egy romot. De azért ott is tele van buktatókkal.

Először tanulj általánosan az android programozásról. Utána majd belevághatsz.

2014. febr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom hogy off de a fentebb lévő linkkel sikerült már valakinek ezt az eszközöt rootolni?
2014. jún. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!