Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell a számitogerol...

Hogy kell a számitogerol samsung galaxy y androidra játékot tenni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 27. 09:30
 1/5 Wadmalac ***** válasza:

Pc-re dugod a telót usb-vel, sd-re felmásolod az apk-t, telefonról fájlkezelővel rányitsz, telepíted.

Beállításoknál előtte engedélyezni kell a nem ellenőrzött helyről származó alkalmazások telepítését.

2014. febr. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2. és a 3. mondatot nem értem
2014. febr. 27. 10:40
 3/5 Wadmalac ***** válasza:

Csak 1. és 2. mondat van. :D

folyamat:

- telót usb-vel pc-re dugod (usb csatlakozás adattárolási módban legyen a telón)

- a pc-ről az alkalmazás .apk telepítő fájlját felmásolod az SD-kártyára, lehetőleg olyan helyre, amit majd telóról is megtalálsz. Én magamnak csináltam az SD-n egy INSTALL mappát és oda rakom az ilyesmit.

- A telefonon vagy van gyárilag fájlkezelő alkalmazás, vagy nincs. Ha van, ezt használhatod, ha nincs, szedjél le egyet playről, ES Explorer például.

- A fájlkezelővel bemész a mappába az SD-n, ahová tetted az .apk-t, rákattintasz.

- Telepít? IGEN

Ennyi.

:)

2014. febr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jü már értem :D Nagyon szépen köszönöm!
2014. febr. 27. 14:08
 5/5 Wadmalac ***** válasza:
U R welcome. :)
2014. febr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!