Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy s4 vagy Galaxy s4 mini?

Norbi658441 kérdése:

Galaxy s4 vagy Galaxy s4 mini?

Figyelt kérdés

Szoval szeretnék egy új telefont venni,és nemtudok dönteni a 2 telefon között,mert mind2 nagyon tetszik,viszont egyik drágább,ami többet is tud,és erősebb,viszont a másik olcsóbb,de gyengébb és nem tud olyan sokat mint az s4?

Nem vagyok egy gazdag ember,akinek nemszámit a pénz,de viszont hosszabb távra szeretnék tzelefont venni 2-3 év.



2014. febr. 27. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell félni az s4 minitől. Nagyon eltalált telefon, nem fogsz benne csalódni.
2014. febr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 SylwerStone ***** válasza:
67%
Inkább vegyél Nexus 5-öt, vagy ha olcsóbban kell Nexus 4-et. Mindkettővel jobban jársz, mint azokkal.
2014. febr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vedd kézbe az üzletbe.Nyomkodd meg,melyik tetszik jobban.Páromnak s4e van, nagyon profi pofás készülék, S az én női kezemben is elfér.(28éves,vékony kis kezű emberke vagyok.) Nem nagyon nagy.Ismerősnek s4 mini.Nem rossz,tényleg jó gyors:) Valahgy az s4 után fura.. Összezsúfolt ikonok a menüben pl. Nekem még butatelom van,de egy Zopo-m lesz,kinai csoda tel.Az s4 töredékéért.(zp980+ ) .Esetleg ha érdekel nézd meg a zp700at (4.7" mint a mini,fiatalos,kb 45e) vagy a zopo zp780at.Ez 5",s 50ből megvan.. Mobilamb.eu oldalon ha megrendeled,1 hét alatt a kezedben lesz... Nem reklámnak szánom:)
2014. febr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 SylwerStone ***** válasza:
Kínai telefont ne vegyél! A saját érdekedben. Szervize nincs az országban, ha baja lenne. (Lesz is baja elég korán) így lutri megvenni. Inkább vegyél olcsóbban Lumiát, ha nincs pénzed felső-középkategóriás androidra. Az S4-nek amúgy is elavult hardvere van már, a mininek meg főleg. Nexus 5, LG G2, mindkettő van már 110k körül, ami nevetséges ár értük, jobb hardverrel rendelkeznek mint az S4 és még olcsóbbak is. Mellesleg a Nexusnál egy Vanilla androidot kapsz, nem egy olyan fost mint az S4-nél
2014. febr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szoval rendelni biztosan nem fogok,személyesen fogom megvenni a boltban,és nem tetszenek a windows 8-as nokiák,nemtudom miért,a használata,menuje számomra nem jon be,de megnézem amit ajánlotok :)
2014. febr. 27. 16:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezek közül mindenképp S4 de hosszabb távra valóban jobbak a Snapdragon 800-asok mint az LG G2,Nexus 5.Hasonló árban vannak de jóval erősebbek.
2014. febr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha tetszik az S4 mini,akkor nyugodtan megveheted.Nekem 3 és fél hónapja van meg és nagyon tetszik.Játékok mennek rajta,nem lassul be stb...ha valamire kíváncsi vagy írj privátot nyugodtan.
2014. febr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 noezmeg válasza:

Ha már mobilt szertnél és nem akarsz annyit szívni mint én a Samsunggal akkor nézzél szét HTC Desire 500 van dual sim is. Vagy a Sony M vagy L vagy akár SP ezeket is teszteltem és nekem az L és a HTC 500.

Facebook oldalan a hivatalos Samsung oldalon is keményen szidják a Samsungot, mobilaréna fórumán is szidják, nekem Advence van és is szidom. Három szerviz után megy negyedszerre is.

2014. febr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
28%
Advancet én is szidnám....
2014. febr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!