Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 1520-ast tölthetem a...

Lumia 1520-ast tölthetem a lumia 800-asom töltőjével?

Figyelt kérdés
kerestem a neten töltő specifikációkat de nem találom sehol és nem tudom lesz e valami baja ha azzal töltöm...

2014. febr. 27. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
MicroUSB-s mindkettő, mint Európában az összes új telefon töltője - kivétel "persze" az iPhone.
2014. febr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

azt látom hogy ugyanolyan..csak hogy hány amperrel tölti meg ilyenek...hogy úgy kompatibilis e..

mert ugye az egyik egy 1450mAh-s akksit tölt a másik egy 3400-asat

innen sejteném hogy lenne valami különbség

ezért kérdezem...

2014. febr. 27. 19:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Gond nélkül tudod tölteni.
2014. febr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak annyi lesz hogy több ideig fog tölteni.
2014. febr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja. igen. Tölteheted. Vagy ha nem jó az amperszám, vagy a feszültség. Akkor agy a teló sül ki vagy jobb esetben a tötőd. Rosszabb esetben pedig felrobban a telefonod akkuja is.

Inkább egyél egy hozzávalót! Az a biztos. Vagy nézz utánna hogy milyen töltő kell az 1520-hoz. Ls ha megeggyező a lumia 800-aé akkor használd.

De végülis te tudod.

2014. febr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor lesz baja hogyha a L800 töltője nagyobb árammal(amper) töltene, de ezt kétlem. A feszültség mindegyiknél 5v. De igazából ezeket az akkukat 1C vel érdemes tölteni, de ilyen töltő még nincs nagyon. Szóval ha a L800 akkuja tegyük fel 1,5A, akkor azzal a töltővel ami 1,5A-val tölt még biztosan töltheted.
2014. febr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!