Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3 vagy Ipohne 4s?

HusikaaEmo kérdése:

Samsung Galaxy S3 vagy Ipohne 4s?

Figyelt kérdés

Augusztusban szeretnék egy új telefont és a fent említett két telefon közül nem tudom melyik legyen majd,légyszíves segítsetek.:)

Köszönöm!:)


2014. febr. 27. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
augusztus elég messze van
2014. febr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szar régi mind a kettő! Xperia MII
2014. febr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, augusztus még elég messze van, az viszont 100%, hogy a kettő közül az iPhone. sgs3-nak hiába van erős hardvere, ha már sehol nem lesz akkor szoftveresen...4S meg azért még támogatott lesz több, mint valószínű. persze ha az anyagiak számítanának, akkor az minden bizonnyal igaz, hogy sgs3-at akkor már legalább 15-20ezerrel olcsóbban tudnál majd venni, mint 4S-t.
2014. febr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.:) Én az IPohne-től kicsit félek,mert ha leejtem már össze tört és nem biztos,hogy úgy megérné,de azért köszönöm.:)
2014. márc. 1. 20:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Az S3 valamikor tavasszal kap 4.4-es androidot. Ott a szoftveres támogatás.....
2014. márc. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!