Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Win 8 telefonok vagy Androidos...

Win 8 telefonok vagy Androidos telefonok? A döntésemben segitene valaki?

Figyelt kérdés

Üdv. Volt szerencsém lg gt540 eshez annó... Telepitgettem rá android rendszereket, volt ami tetszett volt ami nem..

Windows os telefonom még sosem volt. Nincs sok pénzem.. Igazából egy olcsó de okos (és szép alakú) telefont szeretnék. Amiket kinéztem: Nokia Lumia 520 ez tetszik nagyon ) / Samsung Galaxy Ace 2 / LG Optimus L7 / Sony Xperia M / Sony Xperia E . Ezek közül szerintetek melyik lenne a legjobb választás? Egy gyors, megbizható, hosszú készenélti idövel megáldott telefon nagyon jó lenne :)

Elöre is köszönöm a segitséget :)



2014. febr. 27. 20:41
 1/6 anonim válasza:
0%
Szerintem inkább androidosat vegyél . A win phone- ok sem rosszak csak eléggé "nem felhasználó barát" a kezelőfelülete és az applikációk sem annyira bővesek. A felsoroltak közül nekem sony xperia E - m van ami jó kis telefon pl: szép szögletes alakra valamint elég jó a teljesítménye is egy nem csúcsteknológiához képest is. Hátrányt enm igazán találtam az aksija is jól bírja az aplikációk jól elfutnak csak ritkán laggolnak . De hasonló árban lehet találsz jobb telót is nézz jól körül .
2014. febr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lumiát ajánlom. Nem mondom azt, hogy az android nem jó, de nem ebben az árkategóriában. Okés hogy neked melyik tetszik, de nem írtad, hogy az alap használaton kívül mire szeretnéd még használni a telefont. WP8 letisztult sallangmentes zárt rendszer, melynek testreszabási lehetőse majdnem egyenlő a 0-val az androidhoz képest. Legfontosabb alkalmazások megtalálhatóak WP-re. Játékok terén is levan maradva, de én úgy vagyok vele, hogy a telefon nem játékra van. Ebben az árkategóriában a telefonok gyengébb hardverrel vannak ellátva. WP8 h.igénye kisebb, mint az androidé, ezért az jobb választás lenne.
2014. febr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából Viber ra kellene, zenét hallgatni, fényképezni, gps t használni, wifi t használni. Nem hátrány ha egy jó filekezelöt lehet rá pakolni vagy esetleg kamera alkalmazásokat. Az is fontos nekem hogy férjen rá egy két film ha valakihez átmegyek és kedvet kapnánk filmezni + ne kelljen szenvedni sokat hogy gépre át lehessen pakolni a fileokat. Esetleg egy zippelt játék férjen rá alapból a memóriája miatt amit telepithetek másolás után pc re. Játszani nem játszok a telefonon a nokia 3650 óta :) (az elég rég volt divatban)
2014. febr. 27. 21:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor én is inkább a Lumiát ajánlanám neked, 8.1 után teljesen tökéletes lesz számodra! Jelenleg pl. nincs filekezelő a telefonra (mert nem is szükséges, mivel megvan mindennek a maga helye és mappája), de gépre csatlakoztatva úgy viselkedik, mint eg ysima hálózati meghajtó, szóval minden hűhó nélkül pakolhatod rá a cuccokat!
2014. febr. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi akkor azt wálasztom. Lg gt540 es borzalmar volt android frissités után. Egyszerüen nem ismeri ismerte fel a gép..
2014. febr. 28. 13:54
 6/6 anonim válasza:
Szerintem amire neked kell arra elég egy egy gyengébb telefon is persze nem a legrégebbi és legszarabb hanem olyan gyengén közepes pl : samsung galaxy ace 2-3 v xperiakból 30-40 000 ft közötti . De ha esetleg merészebb vagy vegyél használtan egy s2-t , gépről lehet ellenőrizni a benne lévő hibákat is szóval nagy baj nem lehet belőle . Ja és ha filmeket akarsz vegyél bele jó nagy bővítő kártyát is. Mielőtt veszel jó sok véleményt olvass.
2014. febr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!