Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki esetleg rendelt már...

Valaki esetleg rendelt már innen kínai noname telefont?

Figyelt kérdés

www.muszakibazar.hu innen nénztem elég széles választék, kicsit gyanusan széles nem hiszem hogy ennyi minden raktáron lenne nekik.. rendelés után szerzik be?

és hogy mi a garancia arra hogy megveszek egy xy nevü telefont és utánvétellel nem egy fadarabot küldenek?

tehát arra lennék kiváncsi hogy rendelt-e már valaki innen és mennyire megbizható


2014. febr. 27. 21:08
 1/4 bp1985 ***** válasza:
54%
Nonanem telefont normàlis ember nem vesz.
2014. febr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs nekik semmi sem raktáron, semmi mást nem csinálnak, mint külföldről rendelik, neked pedig magasab áron adják.

Te is megrendelheted ingyen postával Kínából pl innen : www.dx.com

2014. febr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A másodikkal egyet értek, az elsővel nem. Annyit csinál hogy megrendeli az általad kiválasztott terméket Kínából, majd eljátssza a szokásos ÁFAjátékot, aztán értékesíti neked. Én az aliexpress.com-on rendeltem a telefonomat, de ott ha ingyenes szállítást kérsz, akkor az két hónap is lehet. Ott van még a VÁM és az ÁFA (értéktől függ) is. Igazából ha ezek tudják tartani a két hetet amit írnak - bár azt erősen kétlem - akkor nem olyan rossz vételek ezeken az árakon a telefonok, mert nincs felmerülő plusz költség, és a forint romlását is ők nyelik be. Ha pedig rendelés után levelet kapsz hogy a termék ez vagy az miatt még három hetet késik, akkor egyértelmű hogy hazudott a szállítást illetően és le tudod mondani a rendelést.


A telefon minőségéről pedig annyit, hogy Európában a DualSIM-es kártyafüggetlen telefon az pár éve egy piaci szegmens lett. ERGO mindenki megveszi a Kínai hardvert és a saját neve alatt forgalmazza, tehát amit ezen az oldalon találsz, az semmivel sem jobb vagy szarabb az itthoni hiénaGSMekben kapható 50-60 ezer forintos társaiknál, mert szó szerint ugyanaz található benne (CPU, chipset, érintőképrnyő, stb). Sőt olyannyira egyformák, hogy mindegyiknek ugyanazok a bajai. Bejövő híváskor leválasztja a másik SIM-et a hálózatról, a kettes kártyán nem tud adatforgalmat, vagy nem tud 3G-t.



Remélem segítettem! Üdv.

2014. febr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2014. márc. 2. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!