Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen szolgáltatót és szolgál...

Milyen szolgáltatót és szolgáltatást érdemes választani, és hol vegyek telefont?

Figyelt kérdés

Nemsokára venni szeretnék egy okostelefont, egyelőre a HTC Desire 300-at néztem ki magamnak, a másik lehetőség az LG Optimus l9 II.

Többek között azért gondolkodok ezek mellett, mert anyagilag ez a maximum amit megengedhetek, habár az LG kicsit túl is lépi a rá szánt keretet, másrészt mivel sok ajándék erzsébet utalványom, így leginkább a media marktból vásárolhatok, ahol ez a két telefont volt ami érdekelt.

A HTC-ről sok negatív vélemény van ár/érték aránya miatt, de főként a design tetszik benne, és amire használnám (netezgetés, olvasás, telefonálás) bőven elég ez a hardware is.

Az LG minden tekintetben jobb, de egyben sokkal jobb annál, mint amire használnám, és jelenleg az a 20 ezer forintos többletár is számít nekem.


A másik a szolgáltató kérdés. Nem tervezek sokat telefonálgatni, így feltöltőkártyás telefont szeretnék, amire néha rárakok egy kis pénzt, havi fizetési kötelezettség nélkül lehetőleg.


2014. febr. 28. 03:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Én voltam mind a háromnál, de végül a Telekomnál/T-Mobilenál maradtam, de hát ez is szubjektív, én elégedett vagyok velük, más lehet, hogy nem.
2014. febr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!