Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb Samsung s4 mini...

Melyik a jobb Samsung s4 mini vagy Sony z1 kompakt?

Figyelt kérdés
Hosszú távra kenne,melyik a jobb aksi,proci kamera téren?Mert lehet egy telonak 30 megapixelés a kameraja ha egy 4 és jobbat tud.Îrjatok tapasztalatokat is.A Sonynak Karàcsonyra lemehet az ára 100000 ft alá az ára?
2014. febr. 28. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Sonynak jóval erősebb hardvere van.Hosszabb távra sokkal jobban megéri.Profi képminőséget ne várj de szép képeket csinál.
2014. febr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát én maga rendszer és stabilitás miatt a z1-et ajánlanám...de ha csak karácsonyra aktuális akkor addig sztem felejtsd el nyugodtan..addig még annyi uj androidos teló jön hogy dunát lehet vele rekeszteni.

azt meg hogy 30 megapixeles és 4 egy jobbat tud azt nem értem...

de ha hosszú távra pl 2-3 évig használnád akkor egyiket sem ajánlom

2014. febr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Êrtem,apámnak s4 minije van és nekem is azt akar venni,csak az z1 kompakt jobban tetszik,csak az olyan drága...
2014. márc. 1. 17:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Mond meg apudnak hogy ő gondolom jellemzően csak telefonálásra használja gondolom

Te meg teli fogod hányni alkalmazásokkal játékokkal innen onnan és azt a samsungok jellemzően rossz androidja nem annyira tolerálja

Ha tenyleg hosszu idore tervezed akkor sztem mindenkeppen jobb valasztas lehet a sony

2014. márc. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm.Szerintetek lemehet 100000 forint alá az ára?
2014. jún. 21. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!