Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen androidos fejlett...

Milyen androidos fejlett telefont vegyek 100 ezer ft ertekben?

Figyelt kérdés
Min 4" kijelzovel jo kamerával es ne fagyjon le.
2014. febr. 28. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon maximum 100? Ha nem, akkor Nexus 5 (illetve ha van külföldi ismerősöd, olcsóbban is be tudod szerezni), ennek van androidos eszközök közül a legfejlettebb szoftveres támogatása, és egyéb szempontokból sem gyenge.


"Min 4" kijelzovel"

Háháháháhá... Bocs, ez kitört belőlem, mert nagy szívfájdalmam, hogy ilyen (számomra) "normál" méretű kijelzővel (max 4.3, de akkor tényleg vékony kerettel) nem nagyon gyártanak már értelmes telefont Android fronton. (Illetve, Sony Z1 Compactot jó iránynak tartom.)

2014. febr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hááááát... A Z1compact szerintem is jó választás lenne bár az nem ez az árkategória. Szerintem esetleg vehetnél Xperia SP-t, az egy erős felsőközép kategóriás mobil, vagy Xperia V-t, az azért már vízálló, kicsitt kisebb órajelen ketyeg mondjuk, mint az SP, de elég jó teló. Vehetnél még S4 Minit, bár az egy kicsit már régi, az Ace 3-mal szerintem viszont jól járnál. A HTC desire 500 is "elmenős".
2014. márc. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!