Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S3 mini miért merül...

Samsung S3 mini miért merül ilyen gyorsan? Mit tehetnék ellene? 1 éves teló.

Figyelt kérdés
Reggel 100%on indulok el de délbe már töltenem kellene. Fényerő le van alacsonyra állítva, wifi, gps, bluetooth és minden le van kapcsolva csak a 3Gt használom néha. Nincs sok minden letöltve se csak FB, FB messenger, viber, vírusvédő meg ilyenek... Van valami program ami kilőné a futó alkalmazasokat h ne merítse a telót feleslegesen? Mit ajánlotok? Mi lehet a baj?

2014. febr. 28. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkucsere! Valószínűleg annak az akumlátornak lecsökkent a kapacitása valszeg amiatt h rosszul volt töltve(tehát mindig 100%-ig felkell tölteni és nemkéne 20% alá esnie)
2014. febr. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kell 100%-ra tölteni, csak addig amíg van rá lehetőség. Hogy most éppen 82%-on húzod le a töltőről, vagy százon, édesmindegy. A 20% is hülyeség, teljesen nem szabad lemeríteni, de azt a telefon megoldja, jóval előbb ki fog kapcsolni.



Nézd át az alkalmazásaidat, biztosan van olyan telepítve, ami nem engedi mélyalvásba a telefont. Például a totálisan felesleges vírusvédőd is lehet olyan...

2014. márc. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 ja csak ha 82%-nál veszed le már veszítt a kapacitásából :) elhiszed h van valóságalapja :) haverral ugyanolyan laptopunk van nekem még bír 2,5 órát az akksi neki kb.20 percet és a különbség hgy én mindig feltöltottem 100%(na jó volt pár alkalom amikor nem) és a haver pedig feltette tölteni, levette megint visszatette és jóval csökkent a kapacitása :) szoval ez igy van ahogy mondtam :)
2014. márc. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne terjeszd tovább a marhaságaidat.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. márc. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!