Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most nincs garancia a telefono...

Most nincs garancia a telefonomon? Vagy hogy van ez az applenál?

Figyelt kérdés
Rendeltem netről egy iphone 5c-t meg egy samsung galaxy s3at. A galaxyhoz van 1 év gyári garancia papir is meg minden, az 5c hez meg semmi csak a doboz meg a blokk akkor most mivan nincs rá garancia??

2014. febr. 28. 22:41
 1/6 A kérdező kommentje:
pedig azt irták hogy az 5cre is van 1 év gyári garancia
2014. febr. 28. 22:43
 2/6 anonim ***** válasza:

Ajfonokra IMEI alapján van garancia.


Nem mindegy ugyanis hogy mikor aktiválod, onnantól él az egy év. Ha 2 évig altatod a fiókban, akkor is egy év. Ezért nem kapsz róla papírt, honnan tudná a cég hogy mikor aktiválod?

2014. febr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és hol kell aktiválni? mer most olvastam hogy a sorozatszámát kell valahova beirni
2014. febr. 28. 22:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Aktiváláshoz nem kell semmit sem írnod, egyébként magától megteszi. Kapcsold be a telefont, kövesd a képernyőn megjelenő utasításokat, 1-2 perc alatt minden egyszerűen megtörténik.

Garancia egyébként telefon származási helyétől is függ, USA-ból származó telefonra pl nem vonatkozik idehaza.

2014. febr. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ok rendben kösz a választ sikerült
2014. febr. 28. 23:44
 6/6 anonim válasza:

Apple minden esetben 1 évet ad, ez sajnos MO-n is igaz. Van a telefonnak egy szériaszámja, ezt a telefon infójában is megtalálod, itt tudod ellenőrizni:

[link]


Egyébként, ha a T-nél vetted, ők már nem adják ki a garanciát, de letöltheted a saját T-mobile-os felületedről, a dokumentumok menüpont alatt. Nekem sem adtak papírt, ott van minden a telóról.

2014. márc. 1. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!