Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rámentem egy netes nyeremenyja...

Niko16 kérdése:

Rámentem egy netes nyeremenyjatekra, valaszoltam 3 kérdésre, megadtam a telefonszamom es azóta szedi a penzt a kártyámrol. Hogyan lehet ezt kiküszöbölni?

Figyelt kérdés

2014. febr. 28. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Hat ha szerencsed van akkor menj vissza arra az oldalra es keress telefonszamot amin lemondhatod a szolgaltatast

Ezt szolgaltato nemigen tudja lemondani

2014. febr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy új kártyát is vehetsz. Ilyeneknek soha nem szabad bedőlni, ilyen dolgokat neten nem adunk meg.
2014. febr. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
A szolgáltató mindent letilt, csak kérni kell rá. Ez (is) a dolga.
2014. febr. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szolgáltatónál (akár webes önkiszolgáló felületen) le tudod tiltani az emelt díjas szolgáltatásokat. Egyébként meg nincs "ingyen ebéd" - az ilyen nyereményjátékok mindig kérnek valamit tőled, ráadásul legtöbbnél nincs is nyeremény.
2014. márc. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tengor ***** válasza:
52%
OFF: komolyan vannak még emberek, akik bedőlnek az ilyennek? Asszem indítok egy ilyen szolgáltatást
2014. márc. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!