Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi van a telefonommal?!

Jázmin(12) kérdése:

Mi van a telefonommal?!

Figyelt kérdés
Karácsonyra kaptam egy használta samsung galaxy ace-t.Először semmi baja sem volt aztán a nagy semmitöl beszart.Azt irta ki hogy az sd kártya sérült pedig annak semmi baja. Azt mondták a baràtaim hogy szerintük az előző tilajdonos vízbe ejtette mert ha oldarra fordítom pöttyös.Ki vettem az sd kártyát utána meg betettem.És ezt mindig megcsinálim ha kiirja h sérült.De nem jó amugy se mert a játékokat amiket letöltök nem az sd kártyára menti.Ès ha egy nagyobb Mb os játékot akarok letölteni azt írja ki h nincs elég hely az sd kártyán.Valamikor lefagy és azt irja ki:email/facebook/android menü alkalmazás váratlanul leállt.Segítsetek hogy mit csináljak vele mert nagyon szeretem.(kívul 1 db karc sincs rajta és semmi baja)
2014. márc. 1. 14:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de a Galaxy Ace alapból egy szar telefon. Ha újonnan vetted volna, is ezeket csinálná egy idő után. Gyenge hardver, kevés belső memória, az alkalmazásokat pedig minden androidos telefon a belső memóriára teszi és nem a külsőre.
2014. márc. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!