Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mutatnátok nekem weboldalt...

Mutatnátok nekem weboldalt ahonnan tudnék eredeti Iphone 5 komplett kijelzőt rendelni?

Figyelt kérdés
Nem bízok a szervizekben amik itt helyben vannak és nem valami 100%-ban utángyártott bóvlit szeretnék kapni a telefonomra. Olyan kellene, ami biztosan jó minőségű, főleg hogyha mondjuk te, aki a kérdésem olvassa, rendeltél már valahonnan, és meg voltál vele elégedve teljesen. Előre is köszönöm a válaszokat !

2014. márc. 1. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Márpedig a normális szervízek azok amik az apple-től rendelnek és tuti eredeti. Persze meg is kérik az árát.

Az értem, hogy valami zugszervízben nem bízol. De a normálisak még garanciát is vállalnak a javításra.

Amúgy eBay-en van egy rakat. Elolvasod az értékeléseket és megtudod, hogy eredeti-e.

A negatívok között mindig megtalálni azt, hogyha valami gagyi cuccról van szó.

2014. márc. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom hogy ezek a szervízek mennyire normálisak amik itt vannak (szombathelyen) és lehetetlen munkaidejük van, szóval például anno barátnőm bement egyikbe, vett fóliát és megkérte hogy rakják fel neki és azt mondta a pasi hogy másnap mehet érte..ez egy vicc, neten nézegettem az iDokit meg az iSamurait és a képernyőcserére írnak 1 órát..csak hát ez a két szervíz meg messze van ugyebár tőlem..
2014. márc. 1. 16:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Te akarod kicserélni? Meg van hozzá minden szerszámod és a szaktudásod is?

Mert lehet, hogy nagyobb kárt csinálsz, mintha elküldenéd abból a két szervízből valamelyiknek és ők kicserélnék majd visszaküldenék.

2014. márc. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen most utánajárok hogy van-e náluk távmegoldás, egyébként nem akarom kicserélni, hanem ismerek valakit aki ilyeneket csinál, de azt mondta ő nem tud szerezni, ezért szerezzek én és ő ingyen megcsinálja nekem.
2014. márc. 1. 17:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor eBay-en nézz szét. Én már több apple terméket rendeltem onnét és eddig mind eredeti volt. Akkuk, töltők, kábelt. Mac-hez.
2014. márc. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35e a javítás. Ennél nem fogsz olcsóbban kijönni ebay-jel sem. Mert már alapból ennyibe kerülnek a panelek.
2014. márc. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocs elnéztem. Lehet kapni olcsóbban akár No-ból vagy Angliából is.
2014. márc. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!