Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 40-50 ezer ft között mi a...

40-50 ezer ft között mi a legjobb okostelefon amit vehetek?

Figyelt kérdés

Kérlek hagyjatok az "ennyiért nem lehet jó mobilt venni" hozzászólásokkal. Ez a keret. Ez is nagyon sok pénz. Nem nagyon vagyok tájékozott a mostani felhozatalban. Talán a huawei és a htc mobilokkal szimpatizálok.

Előre is kösz a segítséget!


2014. márc. 1. 17:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
sony xperia L/M huawei ascend g510/520/525
2014. márc. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Sony Xperia L

Sony Xperia J

Sony Xperia M

Sony Xperia U


Nekem U van,megvagyok vele elégedve,szép képet csinál,HD videó,2 éven át havonta leesik 1-2x semmi gondja.


De amugy itt van egy link:

[link]

2014. márc. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Xperia SP HASZNÁLTAN

XPERIA L ÚJAN.

2014. márc. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Az információ feldolgozás alatt van :D Nem is tudtam, hogy a sony méret szerint (legalábbis a név alapján) gyártja az új készülékeit.
2014. márc. 1. 18:04
 5/13 anonim ***** válasza:
Nézd meg a lumiákat is :D
2014. márc. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Na mondjuk azok kifelyezetten nem tetszenek, egyik ismerősömnek is van, de rohadt nehéz :D
2014. márc. 1. 18:25
 7/13 A kérdező kommentje:
sőt annyira nem tetszenek, hogy ly-vel írtam azt, hogy kifejezetten
2014. márc. 1. 18:33
 8/13 Worest ***** válasza:

Újonnan vagy használtan szeretnél?

Újonnan simán tudsz venni belőle egy Xperia L-t, ami nagyon jó vétel.

Gyors, stabil, nem akadozik, szóval semmi baj nincs vele.

Használtan Xperia SP-t tudnál venni, ami az L-nél csak jobb lehet.

2014. márc. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Mindenképpen újat szeretnék. Az a helyzet, hogy eddig mindig sony ericcsonom volt, ls szeretnék újítani. De nézegetem a teszteket, lehet h ezt választom.

A másik kérdésem az lenne, hogy eléggé izzadós a kezem, emiatt a mostani gagyi érintős telóm kijelzője mindig megbolondul. Ez a minősége miatt lehet, vagy mindegyik ilyen, ha nedves az ember ujja?

2014. márc. 1. 18:55
 10/13 Worest ***** válasza:

Sony-t ne hasonlítsunk Sony Ericsson-hoz, két külön márka ha úgy vesszük, a Sony most elég jól feljött.

Nem baj ha izzad a kezed, nekem is szokott néha, és semmi baj nincs.

2014. márc. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!