Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S5 vs Nexus 5?

Samsung Galaxy S5 vs Nexus 5?

Figyelt kérdés
Tudom tudom... még "most" jött ki az S5 de próbáltátok már?Vélemény?

#Nexus 5 #Samsung Galxy S5
2014. márc. 1. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Nexus 5. Hiába újabb az S5, egy Samsung sose lesz megbízható.
2014. márc. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nexus 5 olcsóbb. A samsung s5 nek meg 8gbt foglal az op rendszere. Nem sokkal gyorsabb az s5.
2014. márc. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2. Vagyok: a nexus 5 jobban optimalizált, tehát kevesebb ramot is eszik a rendszer.
2014. márc. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 dersol ***** válasza:
Nexus 5, semmiképp ne támogasd a samsungot, hogy ilyen telefonokat hozzon ki, mint az s5.
2014. márc. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Fúha... Az S5 beégett. :D
2014. márc. 1. 17:53
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja, és 2. ha a Nexus 5 soha nem lagol akkor az S5 hogy lehet gyorsabb? -.-"
2014. márc. 1. 17:54
 7/11 anonim ***** válasza:
az s5 inkább lassabb szerintem a touhwiz miatt vagy mia rák a nexus-al ne is versenyeztess telefont az s5 csak nexus 4 szintjén van szerintem :) lehet hogy antutu meg a többi fosban a nexus nem olyan kemény de mindennapok-ban meg mindig sokkal jobb a nexus azzal a stock androiddal azaz alap android SOSE AKAD olyan mint a wp meg az ios
2014. márc. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy dolgot jegyezz meg.Bármi vs Nexus (természetesen azonos hardverszinten) mindig a Nexus a jobb.
2014. márc. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2. Vagyok. A processzor órajele magasabb. De a touch wiz ui rengeteg ramot eszik, míg a nexus nem. Az antutuban meg ezekben nem érdemes bízni. Több készülék gyártóról is kiderült (élen a samsunggal) hogy a benchmark tesztek alatt kicsit felnyomja a processzor órajelét, hogy több pontot kapjon. A note 3 ban iscsak azért van 3gb ram, hogy el bírja az ui-t. De nemakarlak lebeszélni az s5 ről. Az is egy nagyon jó telefon, újlenyomatolvasóval. Kamera is elég jó, és ottvanhozzá a gear is.
2014. márc. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 schumilex55 ***** válasza:

Az s5-től mindenki egy kicsit többet várt, a legnagyobb dolog ugye a beharangozott 64bites cpu volt, 3-4 giga ramot mondtak aztán lett nem lett új proci, 2giga ram lett, ilyen set up -nál a nexus egyértelműen jobb.


Amúgy meg lehet szidni a touchwizt, de vannak olyan emberek mint én akiknek csak ez jön be kinézetre hosszútávon xd

Próbáltam cm11 -et meg még pár romot, egyiket se nagyon tudnám nézni hosszútávon, valamiért a tw jobban bejön.

xd szerintem én vagyok az egyetlen ember aki cm-ről visszaváltott tw-re :D

2014. márc. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!