Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Árt a mágneses tok a telefonnak?

Árt a mágneses tok a telefonnak?

Figyelt kérdés
Iphone 5S-ről van szó.

2014. márc. 1. 19:42
1 2
 1/14 Tengor ***** válasza:
5%
Ha ártana engednék forgalomba hozni?
2014. márc. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A cola sem egészséges mégis forgalmazzák .
2014. márc. 1. 19:45
 3/14 anonim ***** válasza:
De megölni nem fog, és ez a tokra is elmondható, megölni nem fogja a telefont (meg semmi egyéb hibát nem okoz neki).
2014. márc. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Tengor ***** válasza:
Ha ráteszel két tonna mágneses telefontokot a telefonnak az nem fog neki használni értelem szerűen. Feltételeztem, hogy ésszerű határokon belüli mennyiségekről van szó.
2014. márc. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Pici kis mágnespatent .
2014. márc. 1. 21:46
 6/14 anonim ***** válasza:
hát nem tudom mindenkitől magamtól is eddig azt mondom/mondták hogy a "mágnes nem használ az elektromos cuccoknak
2014. márc. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Tengor ***** válasza:
És mi a helyzet a mágneses elven működő eszközökkel? Azok is tök jól megférnek egymás mellett.
2014. márc. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Haveromnak 3 hónapja használ hasonló tokot samsung telóhoz. Eddig semmi rendellenesség.
2014. márc. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 zoli58 válasza:
54%

Ha még nem vetted meg azt a tokot, akkor kerüld el nagy ívben. A telódban van iránytű. Próbáld ki, hogy reagál egy mágnes közelségére.

Elmész túrázni, aztán megbízol az iránytűben, örülsz neki, hogy egy kütyüben van minden, gps, iránytű, aztán meg jól eltévedsz, mert elmész délnek észak helyett.

Ezen kívül én úgy gondolom, hogy ha sokáig a mágnes hatása alatt van, nemcsak hogy nem fog rendesen működni, de tönkre is teszi. Be kellene tiltatni az ilyen sz@rokat.

2014. dec. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Gábor0827 válasza:
100%

3 éve vettem a Samsungomra egy szimpla gumi tokot, majd a belsejébe ragasztottam két nagyon erős Neodym mágnest.

(Ezek vannak a merevlemezekben.)


Ezek olyan erősen tartják a telefont, hogy a motorkerékpár tankjára tapasztva a legmeredekebb manővernél sem mozdul egy millimétert sem.

És lám a telefonnak 3 év után sincs semmi baja.


Nem befolyásolja sem a GPS-t, sem az iránytűt.

(Elég rosszul is jártam volna, hiszen pont a navigálás miatt raktam rá mágneseket.) :-D


A mágneses tokban egy meglehetősen gyenge kis mágnesdarab van, az egyetlen veszélye hogy benyomod vele a kijelzőt.

2015. szept. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!