Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet átrakni a zenéket...

Hogyan lehet átrakni a zenéket és a fotókat a régi Samsung telefonomról IPhone-ra?

Figyelt kérdés
Kezdő IPone-os vagyok és át szeretném rakni a régi Samsung Galaxy S telefonomról a képeket és a zenéimet az új telefonomra. Ehhez le kell tölteni gépre vmi új programot? Az iTunes-t már letöltöttem a telefonomra. Légyszi valaki alaposan magyarázza el mert ha nagyon szakszavakkal mondjátok nem nagyon értem..:D

2014. márc. 2. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ugy lehet h a samsungrol a zeneket stb ra rakod a gepre egy mappaba aztan geprol ra teszed az ájfonra
2014. márc. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zakathol ***** válasza:

A legkönnyebben egy felhőszolgáltatással tudod a képeket átmásolni. Pl dropbox, google drive stb. Feltöltöd a samsungról és letöltöd az iphone-al.

USB-kábellel képeket nem fogsz tudni a telefonra rakni, mivel az iTunes-al nem lehet képeket szinkronizálni, valamint a telefon ugyan megjelenik USB eszközként az Intézőben, de csak olvashatóként, a telefonra felmásolni nem fogsz tudni.


iTunes-al csak zenét és videót tudsz a telefonodra szinkronizálni. Ehhez a samuról másold fel a gépre a zenéket/videókat egy mappába, majd nyitsd meg az iTunes-t: Fájl->Mappa hozzáadása a könyvtárhoz->betallózod a mappád és bekerül az iTunes-ba az összes zene. Ha ezzel megvagy, rádugod a gépre a telefont, megjelenik az iTunes jobb felső részében a telefonod neve, rákattintasz, aztán a zenék közül rászinkronizálod amelyik kell.

2014. márc. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Huh oké de egyébként az iTunes-t le kell tölteni a gépre is ugye?
2014. márc. 2. 20:09
 4/7 Zakathol ***** válasza:
igen
2014. márc. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
oké köszönöm szépen :))
2014. márc. 3. 21:05
 6/7 anonim ***** válasza:

bocsi h én is kérdezek :) de akk ez igy ingyenes (h átteszem a zenéket )?

köszi

2014. márc. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen ingyenes
2014. márc. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!