Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Sony Xperia U vagy a Sony...

Zsanii0825 kérdése:

A Sony Xperia U vagy a Sony Xperia L telefon a jobb?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb ? Az ára nem érdekel, mert tudom h az L az drágább. Szoftverileg, meg maga a telefonban, melyik a jobb ? Akinek volt/van ilyen telefonja, mi a véleménye róla ? Mert nem tudom milyen telefont vegyek.

2014. márc. 2. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Mindjárt jön egy androidfan és elmondja hogy mind a kettő csodálatos és utolérhetetlen.és elmondja hogy hány órát kell majd töltened szakfórumokon és hány progit kell leszedned a telefon tuningolásához .elmeséli hogyan kell flashtoollal ujrahuzni a telódat és hogy hány taskkiller meg virusirto kell majd rá hogy legalább 2 hónapig akadás és fagyásmentes lwgyen a telefon...

Azt is fogja mondani hogy az iphon "tucattelefon" a wp meg "sz*racsempe"


Ha normálisnak mondott androidot szeretnél gyujts még egy kicsit

2014. márc. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy az L!! az U-tól ne várj sokat, állítólag nagyon akad..Helyedbe amúgy még gyűjtenék egy kicsit SP-re :)
2014. márc. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Körülbelül 2 percet kéne ráfordítani a tájékozódásra, és akkor már nyilvánvaló lenne neked is, hogy az L a jobb. De persze egyszerűbb itt írni egy kérdést, mint a google keresőbe beírni...

Nekem U van, és egy fos. Hiába, nem elég már az androidnak az 512 MB RAM.

2014. márc. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 dersol ***** válasza:

Az u kegyetlen jó vétel még mindig a használtan 20k körül.

De nem összehasonlíthatóak, az L frissebb, és sokkal jobb.

2014. márc. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Saavedro ***** válasza:

"Hiába, nem elég már az androidnak az 512 MB RAM."


Na ez az. MÁR!!! Az android egyre többet zabál és egyre instabilabb. Régen egy HTC Nexus One, meg Galaxy S volt a valhalla, egy jófajta Cortex A8 alapú processzorral, 512 MB RAM-mal gyakorlatilag folyamatos volt az android működése. Játszani is lehetett rajta. Ma meg már nem elég az 512 MB RAM sem, hogy ne akadjon a rendszer, mert egyre többet zabál, egyre szarabbul oldják meg a frissítéseket. Nekem 4.0 van és direkte nem is akarok frissebbet. Már ez alá is kell a vas bizonyosan, az újabb modellek szoftverei tuti rengeteget zabálnak (de azért milyen raj, hogy kicsattan a frissességtől csak ez a laikusnak semmit nem jelent). A WP8 is többet akar, mint a WP7. Kiváncsi vagyok, milyenek lesznek az új OS-ek. A Tizennek lehet hogy a Snapi 800, meg a 3 GB RAM lesz a minimum követelménye. Na jó, ez kicsit sarkított, de akkor is.

2014. márc. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2014. márc. 2. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!