Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire jó ajándék egy...

Mennyire jó ajándék egy Samsung Pocket Neo egy ötödikes fiúnak szülinapra?

Figyelt kérdés
A szüleitől kapná, azaz tőlünk. Úgyis feltehettem volna a kérdést, hogy az ilyen korú fiúk milyen mobilokat használnak?
2014. márc. 2. 16:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Samsung Galaxy Pocket Neo
2014. márc. 2. 16:28
 2/4 anonim válasza:

Android az jó, semmiképp ne egy ájfont...

Viszont javasolnék valami kicsit erősebb telefont, pár xperia, htc, huawei, más samsung mert gondolom nem akartok neki két év múlva újat venni, ha ezzel történne valami vagy megunja

De persze jó telefon, nekem ötödikben alcatel move-om volt, ez volt az első androidos telefonom :) 13/L

2014. márc. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez lenne az első telefonja?

Szerintem egy 11-12 éves gyereknek tökéletes, bár elég sok gyerek rohangál komolyabb telefonokkal.

2014. márc. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eddig csak használt telefonjai voltak és ez lenne az első új telefonja a 11. szülinapjára.
2014. márc. 2. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!