Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A haverom telefonja egy...

A haverom telefonja egy Samsung Galaxy S2 és azt mondta hogy úgy se tudom feloldani a zárat. Amit tudni kell róla hogy rajz mintás. És én a hülye addig próbálkoztam míg véglegesen elszúrtam a feloldás lehetőségét. Mit tanácsoljak neki?

Figyelt kérdés
Elvitte a nyugatiba a telefonoshoz és fél órába telt míg megoldotta a problémát. De a telefonról minden elveszett. Ilyenkor mit lehet ezzel a helyzettel kezdeni ? Van rá mód hogy vissza kerüljenek az elveszett cuccok a telefonra ?
2014. márc. 2. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ovisok vagytok mindketten. A zár egy biztonsági megoldás arra, hogy illetéktelen ne jusson a telefonon lévő érzékeny, értékes adatokhoz. Ha mégis rágyúr valaki, akkor a telefon egyáltalán használhatóvá is egy hard reset után válik, ami felfogható egy önmegsemmisítőnek is :)) Ezt csinálták a boltban, ami egyébként otthon is elvégezhető pár perc alatt, ingyen. Legközelebb már tudni fogjátok :)
2014. márc. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
így van, valószínűleg nem csak az adatai mentek el, hanem rossz esetben még egy 1500 Ft-ja is egy otthoni ingyenes munkáért :D
2014. márc. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!