Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google Play letöltési hiba...

0402pisti kérdése:

Google Play letöltési hiba tebleten! Mi lehet a baj? Többi fontos lent!

Figyelt kérdés
Nem tudok semmilyen játkot, programokat, stb. letölteni, sem frissiteni a Google Play-ből! Azt irja ki, hogy "hiba történt az információk szerverről való lekérése során. RPC:S-7:AEC-0, vagy RPC:S-3, stb. hibakódokat ir ki! Frissitettem is a G. Play-t, visszaállitottam gyári beállitásokra is a tablete, de nem működik. Mi lehet a baj? Mit tehetek, hogy tudjak letölteni, frissiteni? Aki tud, legyen szives segitsen! (Már több kérdést-választ elolvastam itt, de egyik sem segitett!)A válaszokat nagyon szépen köszönöm Mindenkinek!!!! :)

#Google Play #google play hiba #letöltés google play #letöltés hiba google play #tablet letöltés hiba #google play hiba tablet
2014. márc. 2. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nehogy eláruld a tablet tipusát
2014. márc. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Myaudio?

Kis kínai lopta a Google Playt, telepítette és így adja el a tabletjeit olcsón (gagyi). De mert nem vette meg a Google licenszét, az meg letiltotta. A gyártó és a Google közötti licensz marakodás áldozata a vevő.

2014. márc. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2014. márc. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2014. márc. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!