Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes Blackberry z30-at venni?

Érdemes Blackberry z30-at venni?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett ez a telefon, de azt mondják, hogy hülyeség bb-t venni, mert semmilyen alkalmazást nem lehet rátölteni, plusz fizetni kell pluszban, hogy tudj netezni pl, szal a sima mobilnetem nem jó rá ... ennek mi a valóságalapja ? máshol meg azt olvastam, hogy már lehet rá androidos alkalmazásokat rakni... ?

2014. márc. 2. 22:35
 1/7 anonim válasza:
ha meglesz rajta a bb 10.2 es szofter ( frissitessel ) akkor lesz rajta androidos jatek . amugy bb tenyleg nem erdemes venni ... inkabb vegyel iphone t vagy windows phone t
2014. márc. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

miért nem érdemes?

iphone-n is gondolkodtam (5s-en) de irreálisan drágának tartom ...

2014. márc. 2. 23:07
 3/7 anonim ***** válasza:

10.2.1-től képes futtatni sok androidos alkalmazást, mobilnetért pedig nem kell külön fizetni.

Viszont jó lenne tudni, hogy mire akarod használni. Ha játék, akkor biztosan nem ezt kéne választanod, mert bár fut sok androidos szoftver rajta, nem mind.

Végezetül egy link, ezen az oldalon sok BB-s dolgot olvashatsz: [link]

2014. márc. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Netezés, zenehallgatás, néhány játék... de a telefonos játékok

alatt esetemben nem kell egy nagy valamire gondolni, egyszerűbb

jàtékok voltak rajta, jó volt pl mikor buszon ültem, vagy vàrni kellett valahol... pl angry birds, cut the rope, water(az a krokodilos), stickman downhill, hillclimb racing, meg.ilyenek...

2014. márc. 3. 07:29
 5/7 anonim ***** válasza:
erre BŐVEN JÓ különben a Blackberry rendszere a legjobb szerintem főleg munkára legalább nem "nyomozzák" le SOSE fagy jól is néz ki mi kell még? még a wp-nél is jobb szerintem
2014. márc. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg én úgy tudom hogy már meg van rá a 10.2
2014. márc. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
végül az iphone 5s mellett döntöttem :)
2014. márc. 3. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!