Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik legyen iPhone 5,...

Kenzoo88 kérdése:

Melyik legyen iPhone 5, Samsung Galaxy Note 2, Galaxy S4, LG G2, vagy Asus PadFone 2?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket alátámasztott érvekkel mondjátok, hogy melyik a legjobb és miért! Jelenleg iPhone 5-öm van, de nem tudom érdemes lenne e a felsorolt készülékek közül valamelyikre leváltani, és ha igen melyikre? Hibák, előnyök minden érdekel! Én mindenre használom internetezés, játék, zene, programok!

2014. márc. 3. 11:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnézést, *PadPhone
2014. márc. 3. 11:24
 2/9 Zakathol ***** válasza:
Azt azért leírhatnád, hogy az iPhone esetében mi váltotta ki belőled azt a gondolatot, hogy le kéne cserélni. Az alapján lehet, hogy lehetne szűkíteni a kört pl.
2014. márc. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sony Xperia Z1
2014. márc. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Inkább Nexus 5 vagy Galaxy S5 !
2014. márc. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a problémám, hogy kötött a készülék, nincs csengőhang, nem lehet bluetootholni, de ezek még oké, de az, hogy az iTunes-t nem lehet egyszerűen megcsinálni (több gépen is próbáltam), hogy bejelentkezek, jogot adok a gépnek, és nem enged zenét/videót,/képet rakni a készülékre...
2014. márc. 3. 12:03
 6/9 A kérdező kommentje:
Az S5 nekem nagyon drága, max. 130 ezerbe gondolkodok! És indokoljátok már meg kérlek miért, Z1, Nexus 5?
2014. márc. 3. 12:04
 7/9 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=kiUXYOSY344


Inkább Z1 jobb képe van, és jobb kamerája! Nem utolsó sorban jobb az anyaghasználata.

2014. márc. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lg g2 mert jobb a kijelzője és az aksija mindnél!
2014. márc. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

lehet csengonahgot....google....


Nem kotott iTuns helyet iDisc...es usb kdnt ismeri fel...

2014. márc. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!