Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 4 GB belső memóriás telefon...

4 GB belső memóriás telefon ugye elég egy 32 GB-os microSD-vel?

Figyelt kérdés

Úgyértem, van kb. 6 GB-nyi zeném, meg néha tennék rá néhány filmet, és ezekhez tudom, hogy jó az SD-kártya, de az alkalmazásokhoz elég a 4 GB? Nem lehet áthelyezni őket az SD kártyára?

Egyébként az LG Optimus F6-ot néztem ki. Android 4.1.2 van rajta, ha jól tudom.



2014. márc. 3. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Valakinek elég, valakinek nem, ha nem szedsz le millió játékot akkor biztos elég.
2014. márc. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az alkalmazások mindenképp a telefon memóriájába mennek. Roottal át lehet erőszakolni memória kártyára, de úgy meg teljesítmény gondok léphetnek fel.

Ráadásul azt is tudnod kell, hogy az a 4GB nem lesz teljesen 4 GB. A szabadon felhasználható tárhely telefontól függ, hogy hogy van elosztva.

Ugyanakkor szerintem elég, teleszemetelni, amúgy se tanácsos a telefonodat mindenféle alkalmazással.

2014. márc. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De akkor nem lehet áthelyezni?
2014. márc. 3. 18:37
 4/5 A kérdező kommentje:
Így már világos, köszönöm. :)
2014. márc. 3. 18:38
 5/5 Wadmalac ***** válasza:
52%

Class10 kártya, root és Link2SD progi.

Amit ez a program át tud tenni, az menni is fog gond nélkül SD-ről.

Sajnos tényleg állati szűkös az a 4 GB, talán 2 GB valódi szabad helyed lesz.

2014. márc. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!