Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik legyen? IPhone 5, LG...

Kenzoo88 kérdése:

Melyik legyen? IPhone 5, LG G2, Samsung Galaxy S4, Galaxy Note 2, Sony Xperia Z1 vagy Asus PadFone 2

Figyelt kérdés
Kérlek választásokat indokoljátok is meg hibákkal, előnyökkel, nem csak, hogy ez legyen mert ez a legjobb.. jelenleg egy i5-öm van, de nem tudom váltsak e mert tetszenek ezek a nagy kijelzős készülékek, meg tetszik az, hogy az Xperia vízálló, meg a Samsungoknál a kamera sok funkciója, szóval érdekelne, hogy melyiket a legérdemesebb választani, és természetesen, hogy miért. Én internetezésre, játékra, zenehallgatásra, filmezésre, mindenre használom!

2014. márc. 3. 18:35
 1/9 anonim válasza:
23%
LGt semmiképpen ne vegyél mert bonyolult és nem túl hosszú életü (tapasztalatból mondom) S4et vagy iPhonet :)
2014. márc. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

#1


Gondolom ez a tapasztalat az, hogy volt egyszer egy LG-d, ami hamar feladta, és ez miatt már az összes LG szar.


Egyébként ezek közül Xperia Z1, LG G2 vagy ha az iOS jön be akkor iPhone 5 jöhet szóba.

Androidosok közül ezek a legerősebbek, a jelenlegi csúcskategória, más indoklás szerintem felesleges.

2014. márc. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Én iPhone-t ajánlom, 4 éve használók iPhone-t, eddig egyikkel sem volt semmi baj, a mostani 5-ös is tökéletes, mindegyiket jó áron tudtam továbbadni, én csak ajánlani tudom, volt időközben Samusg Galaxy SII is, két hónapig, nem jött be, az apple telefonok jól össze vannak rakva, ha vigyázol rá, sokkal érték állóbbak, mint Androisos társaik. Ha bejön az IOS, akkor szerintem az Apple jó választás.
2014. márc. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Imádom az ilyen értékeléseket, mint az előző.

Neki ez van, ezért vedd azt. Androidos telefonokról semmit sem tud, 3 éve volt egy Androidos telefonja pár hónapra, az nem jött be neki, de valószínűleg 3 év alatt ugyanott jár a mobilipar, ezért még mindig az Apple az istenkirály, és csak iPhone-t szabad venned.


"Ha bejön az IOS, akkor szerintem az Apple jó választás."


Ezzel nem lehet vitatkozni, mert ez tényleg így van, hisz ha valakinek tetszik az iOS, akkor nincs is más választása, mint az Apple, de minden amit előtte írtál kukázható. Magyarul annyit írtál, hogyha tetszik valami, akkor azt válaszd, ne azt, ami ne tetszik, ezt viszont szerintem a kérdező magától is tudta volna.

2014. márc. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

I5 vagy asus padfone 2 szerintem. A samsung s kategória kb egy szappantartó. Ha tabletet is használsz pf2, de ha az ios jön be akkor iPhone.

Ha meg samsung akkor note 3. Az s szériát azt hagyd, mert nagyrészt apple kopointás + saját ötlet. (Jó példa erre az ujjlenyomat olvasó az s5-ben vagy az aranyfestés)

2014. márc. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 venz válasza:
Ha androidot szeretnél akkor Xperia z1, ha ios-t akkor egyértelműen iphone.
2014. márc. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
En az LG G2t vagy az Xperia Z ajanlom.Az LGnek nagyon jo minosegu aksija van,jo vele fenykepezni,nagykepernyos mukodik rendesen 1 eve hasznalom,az Xperia Zben meg a vizallosagan kivul is sok erv felmutathato!Iphoneom volt bajom nem volt vele,de idegesitett,hogy semmit nem tamogat...A Samsunggal ket ev alatt nekem 2aksi csere volt,egyszer nem.vette be a telokartyat,es a garacia vegen feladta a harcot... :( ettol fuggetlenul mukodokepes allapotban szerettem,csak nekem.sok gondom.volt vele..galaxy s3 volt:)
2014. márc. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

LG G2 vagy Iphone 5

Én személy szerint LG G2-t választanám.

Kb. 1 hónapja van egy Iphone 4-em, előtte pedig egy samsungom volt. Iphone is jó, de akkor abból 4/5/5S.. Szerintem ezek de talán még a 4-est annyira nem ajánlom mert LG G2 SOKKAL jobban megéri mint az iPhone 4 (árban kb. ugyanannyi)

2014. júl. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
LG-t ajánlom... De ha az élettartamra mész akkor BlackBery, nekem van egy kb. 10 éves és még mindig működik, semmi baja (kicsit karcos de 1x nem voltam vele szerelőnél).
2015. márc. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!