Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket tartjátok a legjobbna...

Melyiket tartjátok a legjobbnak a Sony Ericsson Walkman szériájából, amelyet a mai napig is gyártanak?

Figyelt kérdés

A közeljövőben szeretnék venni magamnak egy új telefont, de nem érintőképernyőset és nem okos telefont. Ugyan nem okos telefon, de jelenleg Samsung Corby-m van és egyáltalán nem szeretem az érintőképernyőt. Tisztában vagyok vele, hogy a Corby egy olcsóbb, korábbi széria, ráadásul a bátyámtól örököltem meg a telefont, de nekem a mai napig nem jön be, hogy a képernyőt kelljen taperolnom, ráadásul a klasszikus mobiljátékok használatát kvázi ellehetetleníti.


Ezért egy Walkman szériás telefonban gondolkodok, amely nem érintőképernyős. Főként a csúsztathatók érdekelnek és az olyanok, amelyek min. 320x240 felbontás körül mozognak. Esetleg tudtok ilyen telefonról, amit a mai napig gyártanak? (Használtat nem szeretnék venni.)


Válaszotokat előre is köszönöm!


2014. márc. 4. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már. Sony Ericsson manufaktúra se létezik már.
2014. márc. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha egy normális minőségi nyomógombos új telefont akarsz venni akkor Nokia 515 ajánlok.
2014. márc. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Samsung S5610 is jó minőségű és még olcsó is.
2014. márc. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!