Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik az a videó felvevő...

Melyik az a videó felvevő program amit már használtatok és bevált? (Tabblettre kellene)

Figyelt kérdés
Van egy Acer Iconia A1-810 nevű tabblettem amire szeretnék egy videó felvevő programot. Már nézegettem a Play Áruházban de nem találtam olyat ami működne!Légyszi aki ismer ilyet mihamarabb írja meg!! ( Nem baj ha fizetős!) KÖSZÖNÖM!

#telefon #Android #recorder #videó rögzíző
2014. márc. 4. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Az androidban van, az nem jó?
2014. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És hol van az androidnak a felvevője? Hol találom meg?
2014. márc. 6. 12:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Most így újraolvasva elbizonytalanodtam. Kamerával akarsz videót rögzíteni, vagy a kijelzőn látottakat vennéd fel?
2014. márc. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát amit a képernyőn csinálok azt vegye fel, mint a számítógépen a fraps vagy az open broadcaster.
2014. márc. 8. 08:03
 5/5 Chendiel válasza:

(lehet hogy tabletre nem jó) du recorder

Mobizen vagy a google play játékok megvan azon is lehet(ha csak a Google play játékok fut a tabletten majd kérdezd meg hogy kéne használni

2020. jan. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!