Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől generálódott 20 MB...

Mitől generálódott 20 MB adatforgalom nálam a mai napon?

Figyelt kérdés

100 MB-os net van a mobilomon. Bőven elég, mert az esetek nagy részében wifi-ről netezek a mobilomról.


Minden oldaltcOpera Minivel nyitok meg. Alkalmazásból csak a Twittert, Vibert és a Köpönyeget használom, ezek nem eszik a netet annyira. Nincs folyton bekapcsolva a net, csak akkor kapcsolom be, ha használom, valamint délelőtt szoktam használni általában. Nem nagyon szoktam egy nap 1 órànál többet használni a mobilnetet. Wifitől wifiig egy nap max 10 MB-ot szoktam használni (opera minivel Facebook-ra nézek fel, ott üzenetet írok, olvasok, az e-mail fiókomra pillantok fel és ezt az oldalt 'böngészem', ha várnom kell, unatkozom)


Viszont ma délelőtt az értesítősávban megjelent, hogy 2 alkalmazást frissítsek. Ezt eltüntettem, hogy ne zavarjon + majd úgyis wifi segítségével fogom letölteni, nem mobilnettel.


Talány számomra, hogy használhattam el ma picivel több, mint 20 MB netet úgy, hogy alig volt bekapcsolva a net a telefonomon. Más nem nyúlt a telefonomhoz, csak én.


Hol a hiba?



2014. márc. 4. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Dani te vagy az? :o

Amúgy szerintem kapcsold ki az automatikus frissítést a play-ben.

2014. márc. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem Dani (na de ki az a Dani?! :-D), làny vagyok :-) ;-)
2014. márc. 4. 19:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Dani az osztálytársam, és neki is 100mega mobilnet de. facebook stb... :D

De akkor nem te vagy XD

2014. márc. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy nem frissített?

Mert be kell állítani, hogy csak manuálisan frissítsen.

Play-ben van a beállításokban.

2014. márc. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
100%, most frissítettem WiFi-ről :-) Természetesen úgy állítottam be
2014. márc. 4. 20:04
 6/6 dersol ***** válasza:
Kapcsold ki a háttéradatforgalmat ha mobilnetezel
2014. márc. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!