Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Behalt a SE Xperia Arc S...

Behalt a SE Xperia Arc S telefonom, mit tudok vele csinálni vagy irány a szervíz?

Figyelt kérdés

Másik ROM-ot akartam rátenni, el is indult a telepítés be is fejezte és amikor újra bekapcsolt csak a SE logó világít a képernyőn! Próbáltam már mindenféle újra reseteléses megoldást, de esetleg arra gondoltam ha sikerülne valahogy a számítógéppel kommunikációra bírni akkor rootolnám újra és rátenném a gyári ROM-ot nem tudom, ez valahogyan kivitelezhető vagy irány a szervíz?

Az értelmes válaszokat előre is köszi! :)


2014. márc. 4. 21:51
 1/1 anonim válasza:
sony ericsson xperia arc s downgrade mode + odin gondolj arra ha szervizben megtudják csinálni akkor otthon is meglehet, csak körbe kell nézni netten mindenfelé.
2014. márc. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!