Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a telefonomat beviszem a...

Ha a telefonomat beviszem a fürdőszobába, miközben fürdök, akkor károsodhat a telefonom?

Figyelt kérdés

2014. márc. 4. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Csináltam már egy párszor, semmi baja.
2014. márc. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor,ha beleejted a vízbe,vagy a zuhany alá tartod:D
2014. márc. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
xD nem :D csak a mosógépre rakom, jó messze a kádtól, csak azt hallottam, hogy bepárásodik a képernyője és az nem tesz jót a telefonnak, de szerintem ez hülyeség. Köszi a válaszokat :))
2014. márc. 4. 22:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Szappannal nem mosd meg :) Amúgy nem
2014. márc. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
attól függ, milyen a telefon. a legtöbb azért már jól meg van szigetelve, hogy azért egy kis pára ne jusson bele, de ez nem zárja ki azt, hogy később is ne legyen baja. ha rendszeresen így használod, egy idő után biztos megtörténhet a baj. ha mégsem, akkor is egyre esélyesebb, hogy mégis kap véletlen abból a zuhanyból :D
2014. márc. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Wadmalac ***** válasza:

Hát, ha keményen gőzfürdő körülményeket produkálsz, bent vagy 2 órán át, aztán helyből hidegbe viszed a telefont, akkor ELVILEG előfordulhat, hogy némi pára ideiglenesen vmi zárlatot okoz benne.

Régi X8-am zsebben be tudott úgy párásodni, hogy meghülyült az érintőképernyő.

Többek közt ezért vettem Z-t. :)

2014. márc. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem már nyirt ki telefont a pára...
2014. márc. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:D Samsung Galaxy S Advance telefonom van es kb 30 perces a zuhanyzas es nincs gozfurdo xD :D koszi a valaszokat :))
2014. márc. 6. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!