Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 1020-ról tapasztal...

Nokia lumia 1020-ról tapasztalata vkinek? Ha nem nézzük a szuper kameráját, akkor is érdemesebb windows phonet választani, mint androidosat?

Figyelt kérdés
Az ilyen típusú telefonokra tényleg sokkal kevesebb letölthető ingyenes dolog van? Van rajta internet nélkül használható ingyenes GPS, vagy legalább tölthető rá? Bocs teljesen tudatlan laikus vagyok okostelefon ügyileg.

2014. márc. 5. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:

a Nokiákra évek óta van offline GPS, csak használat előtt le kell tölteni az adott ország térképét, és utána vígal elnavigál internet nélkül.


én nagyon megszerettem a 1020-ast, és vele együtt a WP-t, de igazán csak a 8.1-es frissítés után fogom imádni és ajánlani! minőségi anyaghasználat, összeszerelés, gyors és akadásmentes működés, alkalmazásokban nem szenvedek hiányt, ha valami fizetős, akkor nem sajnálok rá pár száz forintot.

2014. márc. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és mivel lesz jobb a 8.1?
2014. márc. 5. 16:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak egy pár az újdonságokból: [link] és a cikk megjelenése óta még legalább ennyi infó kiderült!
2014. márc. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ennis 1020-ra fentem a fogam de aztán inkább a 1520 mellett dontottem

Lemondtam a kameraszornyetegrol a nagyobb kijelzo javara

Neztem teszteket meg hireket rola

Androidfronton a note3-al hasonlitgatják ossze

Kerestem a note3-rol videot a mobilarenan,a teszt 10.percében ugy beakadt a teló a kezdókepernyon hogy restart kellett neki

Na mondom...ezt sose csinalna egy wp sem,ugyh nem is gondolkodtam tovabb

A wp sokkal stabilabb,hasznalhatobb

Mert amikor androidom volt ugye mindig akor akadt fagyott amikor siettem vna ugyh kiidegelt

A wpvel nyugodtak a mindennapjaim xD

2014. márc. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!