Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s3-at vagy...

Samsung galaxy s3-at vagy Iphone 4S-et vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kapnék egy új telefont, és nem nagyon tudom eldönteni, hogy e 2 telefon közül melyikkel járnék jobban. Kérlek szépen ne veszekedjen itt senki, én csak egy választ és egy rövid indoklást várnék, köszönöm :)

2014. márc. 5. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Az ajfón majdnem 2x annyiba kerül mint az s3...
2014. márc. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem... egyáltalán nem, főleg h most a tmobile-nál akciós
2014. márc. 5. 14:33
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Szolgáltatós lehúzós akciókat nem néztem,hanem az új független árukat.
2014. márc. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
31%
Értelmetlen ilyen rohadt drága telefont venni, de s3.
2014. márc. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Vegyél iPhonet

[link]

2014. márc. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nekem is mindig azt mondják a szüleim, hogy értelmetlen stb. De! Én kb többet telefonozok mint a gépez nyomkodom. Mindig telefonról vagyok fennt facebookon, mindent a telefonról nézek meg ha kell valami a tanuláshoz. Csak ezt sokan nem értik meg nekem. De mostmár végre kaphatók egy jó telefont! :)
2014. márc. 5. 14:47
 7/10 anonim ***** válasza:
"kapnék egy új telefont" ha újat, akkor miért régit írtál? Egyébként inkább 4s, mert stabilabb és még újévig legalább támogatva lesz.
2014. márc. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
S3 mindenképpen!
2014. márc. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
S3,Android jobb, bár annyira nincs optimalizva, de több dolog elérhető. Az s3-nak SOKKAL JOBB AZ ÉRINTÉSE. Ezt nem csak én tapasztaltam (ismerősömnek 5s van...), hanem ki is lett mutatva , hogy az iphone széle nem érzékel jól.
2014. márc. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
iPhone 4S! Én nekem eddig csak iPhone-om volt, most 5s van de szeretném a 6-ot mert már az 5s az kicsit elavult.:/
2014. nov. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!