Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, hogy az alcatel...

Jani212121 kérdése:

Miért van az, hogy az alcatel one touch 991, ha böngészőből nézek videókat, akkor lejátsza, de csak pár másodpercig, aztán kilép?

Figyelt kérdés

De a youtube alkalkalmazásnál pedig leszünetel a videó, mintha csak én állítottam volna meg, amikor meg a folytatásra kattintok,újrakezdi az egészet.


Ezt a 2 dolgot minden videó esetében eljátsza velem,csak mindig más időközönként.



2014. márc. 6. 07:35
 1/3 anonim válasza:

Sokáig velem is ezt játszotta, mindig minden videót zenét, játékot leszünetelt.

Gözöm sincs miért csinálta.

de amúgyis lassú mindig a telefon, nagyon kevés a belsö memóriája, gyári face egy kalap sz*r, nem müködik, + ha letöltök valami új böngészöt akkor egyfolytába kiírja hogy " korlátozott hozzáférés megváltoztatva".... stb....

kicsit nagyon el b*szták ezt a telefont... egyedül a külseje nyerö.

Ja és megoldás : vedd ki a memokartyad vagy rakd penrivera/gépre ami fontos rajta..

és kapcsold ki a telefonod, bekapcsolas kozben nyomd folyamatosan a hangerö fel gombor és a tetején a kikapcsoló gombot (egyszerre, ameg benem kapcsol) . ekkor megjelenik pár sor szöveg, csinálj egy biztonsági mentést, ( nem fontos) aztán állitsd át eredeti állapotra a telefonod.

remélem tudtam segíteni, nekem bevált! :)

2014. márc. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, a tipped bevált, ment a zöld kacsó.
2014. márc. 7. 10:05
 3/3 anonim válasza:
Szivesen :)
2014. márc. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!