Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri az sima iphone4 az árát?

Megéri az sima iphone4 az árát?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, ballagásomra egy iphone 4-et szeretnék. nem vagyok valami gazdagok, apu aztmondta max 70-80 ezret ad rá. mivel már tmobilenál nem lehet csak 4S-et venni, hol tudnánk venni egy újat/esetleg icipicit használtat 70 körül minimum fél év garival? maradt a GSM? illetve, nagyon hamar eltörik? mivel lehet "gátolni" hogy ne törjön?

nem vagyok telefontörős, általában csak belöknek a dunába amikor a zsebembe van, teába ejtem és társai. jaj és a másik, apu az iphone 4 8GB-t nézte és az S3-at. melyik érné meg jobban? őszintén szólva, az S3 nekem kevésbé tetszik.


2014. márc. 6. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézzük meg 70-80-ért milyen telefonok vannak iPhone 4-en kívül:


- Xperia SP

- Nexus 4

- Galaxy S3

- Lumia akármennyi


És akkor ezek csak újonnan.

Mindegyik újabb, jobb, gyorsabb, mint az iPhone 4. Ezek után azt tudom mondani, hogy kicsit sem éri meg az iPhone 4.


Ha az S3 nem tetszik (amit megértek) akkor is van még sok egyéb választás.

2014. márc. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

általában csak belöknek a dunába...XD

szerintem sem éri meg alapból sem az iPhone 4...főleg nem újonnan és főleg nem 8 gigás...minimum 16 gigás kellene belőle...androidnál úgy mondanám, hogy a garancia miatt érdemes megvenni az újat, de iPhone-nál nem oszt-nem szoroz...én durván 6 éve használok iPhone-t(persze közben voltak más próbálkozásaim is), de mivel 1 év gari van rájuk, általában ha történik vele valami, az 1 éven túl történik, másik dolog pedig nyilván a törés, amire nem vonatkozik a garancia. egyet kell csak betartani, hogy nem érdemes megjelenéskor azonnal megvenni...hiszen abba lehetnek gyári hibák...amiket ugye később kijavítanak, és nekem például idáig nem volt semmi bajom használt telefonnal. androidos telóknál általában a kevésbé hozzáértés miatt lehetne azt mondani, hogy hamarabb romlanak...és szükség van mondjuk fél éven belül egy szervízre. te nyilvánvaló nem is akarsz vele kereskedni, szóval ha mindenképp újat akarsz, akkor ahogy első is mondja, valamilyen androidos telóban kell gondolkodnod, de azért ár/érték arányt is figyelembe kell venned. 70-80ezres kategóriában nem éri meg szerintem...vagy szánj rá 120nál többet, vagy olyan 45-50ezret, ha nem csúcskategória, de a 70-80as kategória tulajdonképpen ugyanúgy az a 45-50ezres kategória, csak túlárazva...amit miután megvettél, máris a 3/4-ét éri csak.

2014. márc. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az, hogy megéri -e, szubjektív. Neked kell tudnod, neked mi ér meg mit.

Újonnan nemigazán lehet kapni már, de szerinem nem is érné meg.

Azt tudnod kell, hogy kicsit már lassabb a rendszere, mióta a legfrissebb operációs rendszert kiadta az Apple, de ettől függetlenül nagyon jó készülék. Én sokáig használtam, mivel vettem egy másikat, odaadtam a barátnőmnek, aki mai napig használja, pedig 2011-ben vettem.


Ha ki tudnál fogni egy használtat, ami jó állapotú, szerintem inkább olyat kérj, kb 50-60 eFt-ból ki tudnátok hozni.


Persze sokan mondják, hogy vegyél inkább androidos telefont, de ha neked ez tetszik, ilyet kérj, nem fogod megbánni.

2014. márc. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!