Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 3D Játék kidob, miért?

3D Játék kidob, miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nos leírok mindent. Van egy mobilom, 512 RAM, 2 magos 1 GHz s CPU, 800x480 IPS kijelző. A játék neve: Aliens VS Predator: Evolution. A lényeg az, a 7 ik pályán vagyok a Predator kaszttal, és egy nagy map on vagyok, de mindig kidob. Mikor hol... Van hogy épp elérném a Checkpoint ot, erre kidob -.- nem tudom tovább vinni, már tettem a gépre 3D hardveres gyorsítást támogató Android virtuális gépet, de nem tölti le a cache file okat maga a játék, a rendszerbe tenni pedig nem tudom sehogy :S Szóval ez a kedvenc játékom, de nem tudom mit tegyek. Ujrainditom a mobilt, akkor kicsit tovább jutok a pályán kidobás nélkül. Gondoltam kevés a RAM, hát egy alkalmazással mindent bezártam és 512 ből kb 250 szabad lett, de ez sem bizonyult elégnek. Ötletek?
2014. márc. 6. 20:38
 1/6 b95 ***** válasza:

Kevés a RAM, nincs mese.

Az Android kb. csak akkor dob ki egy játékból ha megtelik a RAM, és már nem tud mit csinálni, hogy felszabadítson, ezért az zárja be, amit tud, jelen esetben a játékot.

2014. márc. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
gondolom az ips kijelző a lényeg...
2014. márc. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
de a teló neve az nem...
2014. márc. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gigabyte GSmart GS202+. Csak utalni akartam rá, vajon mire képes, mert magát a Gigabyte márkát 1000x írhattam volna le, akkor sem ismeri senki, már vagy 5 féle kérdésem is volt ezzel a márkával kapcsolatban, ezért csak a kijelzőméretet mondtam. Ha tudnám mennyi a GPU memória, leírtam volna, de nem tudom. Nem számít, az előző válaszoló leírta a választ. Kedves első válaszoló, ROOT olva van a mobilom. Mit tehetek (akár drasztikus lépés), amivel növelem a RAM ot?
2014. márc. 7. 14:53
 5/6 b95 ***** válasza:

Mivel Linux rendszerről beszélünk alapvetően, (még ha erősen módosítottról is), ezért van lehetőség swap memória létrehozására. Ez azt jelenti, hogy a memóriakártya egy kijelölt részét gyakorlatilag RAM-ként használja a rendszer.

Ez viszont eléggé leterheli a kártyát, mivel azt alapvetően nem erre találták ki, így ez mindenképpen csak akkor javasolt, ha vállalod ezeket.

A neten tudsz keresni ilyen appot, ram expander néven.

Több ilyen is létezik.

2014. márc. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, megleltem, de sajnos a kernelem nem támogatja :'( sebaj, a drasztikus lépéseket már megtettem ;) Google Play, stb törölve, így kb 70 MB + az 512 ből ami szabad :D és így túl jutottam a pályán, sőőt, közelítek a végéhez :) és köszi a válaszokat.
2014. márc. 7. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!