Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb? Samsung Galaxy...

Melyik a jobb? Samsung Galaxy Expressz vagy Iphone4?

Figyelt kérdés

Ne olyat írjatok hogy pl.nekem ez meg az van és azért jobb.

Hanem érvelést kérek hogy ez a telefon miért jobb mint a másik.Előre is köszi :)



2014. márc. 6. 21:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Két teljesen különbözö készülék, de... az Android testreszabható és ízlés szerint alakítható az iOS pedig zárt rendszer, ami korlátok között tart majd.
2014. márc. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%

Viszont a iOS jóval stabilabb, int a szar droid..


Egy droid tulaj.

2014. márc. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Az Express csak a nagyobb kijelzővel nyújt többet, és kb. 30000 forinttal drágább.
2014. márc. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Akármilyen régi, akkor is jobban jársz az iphone-nal, az legalább nem fog két hónap múlva összeomlani, nem szúrja ki a szemed a pixeles kijelző (a galaxyban 4,5 colon van 480x800) és nem kell hetente szervizbe járkálni. Én droidról tértem át ios-ra, azaz a telefonom androidos, és ipad 4-et vettem. Kicsit féltem a "zárt" rendszer miatt, de semmi gond nincs vele. Annyi hogy nem tudok torrentről leszedett játékokat futtatni, csak zenéket meg filmeket.. Viszont a zártságból adódik a "biztonság" és a stabil, megbízható rendszer.
2014. márc. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Látom, sok embernek nem volt még IPhone a kezében, így egyből le kell pontozni. Gratulálok.
2014. márc. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
Akinek iphoneja van, azt hiszi hogy tökéletes telefon.
2014. márc. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mondj pár hibát, az árán kívül.
2014. márc. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%
Kevesebb ingyenes alkalmazás, undorító kezelőfelület. Arról ne is beszéljünk hogy nagyobb eséllyel lopják el.
2014. márc. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
44%
Az lehet, hogy NEKED nem tetszik a kezelőfelület, de legalább működik és nem akad. Ezt meg honnan veszed hogy kevesebb ingyenes alkalmazás van?? Ekkora baromságot régen hallottam. Az appok nagy része ingyenes, ami meg fizetős, azok közül mindig van leárazás ingyenesre is. És az app store-ba nem tehet fel akárki akármilyen szemetet, mégis nagyobb a kínálata a google play-nél.
2014. márc. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

# 9


Pontosan!


Szóval előbb olvass utána valaminek, mielőtt baromságokat írsz!

2014. márc. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!