Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen androidos telefont...

Milyen androidos telefont ajánlanátok? Többi lennt

Figyelt kérdés

Olyan 60000-65000 ft körül

Egy pát játékra,zene halgatasra néha fényképeznék vele stb.

Nekem eddig az lg optimus f6 jön be legjobbam de nem tudnatok ajanlani valami hasonlo JÓ telefont?



2014. márc. 7. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy Xperia L tuti belefér a keretbe, talán még egy SP is, ezek is jók, de az F6 se egy vacak telefon, szóval azzal se járnál rosszul.
2014. márc. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sp-tnem fogok venni 2 okbol is és amugy pont ezen a 2 telefonon vacilálok..mindenki az xperiát L ajánlja de nekem sokkal jobban tetszik az f6
2014. márc. 7. 18:24
 3/7 A kérdező kommentje:
ja amugy nagyon szépen köszönöm a válaszod
2014. márc. 7. 18:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz sp-t? 65 ezerért az egyik legjobb.
2014. márc. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1.haveromnak olyan van rossz szemmel nézné

2.nagyom rosszul fogja a wifit(a mostani mini pro-m jobban fogja)

2014. márc. 8. 11:04
 6/7 A kérdező kommentje:
Meg a telenorba 80000ft
2014. márc. 8. 11:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Függetlenül viszont 65. A frissítéssel sokkal jobb lett a wifije, és hogy a haverodnak olyan van az ne legyen már ok arra hogy ne vegyél meg egy jó telefont. Nézd meg hány embernek van ipad-ja, mégis én azt vettem mert jó.
2014. márc. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!