Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Internet beállítása Ausztriába?

Internet beállítása Ausztriába?

Figyelt kérdés
t-mobilos(dominós) vagyok és Ausztriába megyek dolgozni. az érdekelne, hogy ha telora beállítok egy net csomagot akkor azt ugyan úgy tudom kint is használni mint itthon? vagy milyen csomagot kellene bekapcsolnom hogy ott is tudjam használni?

2014. márc. 7. 16:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha kijössz (én is itt vagyok kint) akkor érdemesebb itt kint venni egy szolgáltatónál egy SIM kártyát. A legdrágább szolgáltató is 8€ 80 cent fejében ad 1000 percet Ausztrián belül, 1000 SMS-t és 1024 MB (igen 1GB) netet.

20€-ért meg egy telefont is hozzád vágnak (mondjuk egy S3-at) korlátlan csomaggal (2000 perc beszélgetés, 1000 sms, 4 GB net) és ez tartalmazza a telefont és a csomag árát....csak az Aktivierungsentgeld-et nem.

2014. márc. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!