Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg lehet ezt javíttatni?...

Meg lehet ezt javíttatni? Mennyibe kerülne körülbelül? (samsung s4 mini)

Figyelt kérdés
Ma leejtettem a samsung s4 mini mobiltelefonomat és először észre se vettem, hogy valami baja lett, de lett egy repedés, ami az egész képernyőn végighúzódik. Nem törés, az érintőképernyő nem sérült (legalábbis eddig nem vettem észre), tapintással nem érzékelhet és szemből nem feltűnő.

2014. márc. 7. 17:41
 1/3 anonim válasza:
Akkor ez most repedés vagy karcolás?
2014. márc. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Repedés. De "beljebb". Csak körömmel érzem, újbeggyel nem.
2014. márc. 10. 13:11
 3/3 anonim válasza:
Van aki arra esküszik, ha nem olyan mély le lehet polírozni, de ha ez tényleg repedés érdemes elnézni egy márkaboltba, közvetlenül felkeresni a Samsung-ot. Bár repedéssel nem sok mindent lehet csinálni, általában az egész képernyőt kicserélik, de biztos nem olcsó. És ha jól tudom, erre nem terjed a garancia, persze minden lehetséges!
2014. márc. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!