Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen kiterjesztésben vannak...

Milyen kiterjesztésben vannak az sms-ek egy okostelefonon? (pontosabban huawei y300-on)

Figyelt kérdés
Azért érdekelne, mert szeretném átmásolni a régi smseimet egy samsung s5230-as telóról az új huawei telefonomra. A samsungról sikerült is lementeni az smseket a PC stúdió nevű programmal a számítógépre, ahonnan felmásoltam a huaweire. A telefonon meg is találtam őket, viszont nem lehet egyet se megnyitni, mert olyan kiterjesztésben vannak, amit nem lát a telefon. Ezért gondoltam arra, hogy keresek egy konvertáló programot, és átkonvertálom az smsek kiterjesztését. Viszont nem tudom, hogy mibe kellene konvertálni. Szerintetek ez így működhet amúgy?
2014. márc. 7. 17:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!