Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefon ímei számát vissza...

Csabipapa kérdése:

A telefon ímei számát vissza lehet állítani?

Figyelt kérdés

2014. márc. 8. 07:14
 1/6 anonim ***** válasza:
jó sok mindent ,részletesen megírtál,így kétség sem férhet hozzá ,hogy ebben a konkrét szituációban,csakis igen ,lehet a válasz,
2014. márc. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Mi köze a telefonnak a számhoz? Nagyjából semmi, a hívószám a SIM-kártyához tartozik.
2014. márc. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocs, hülyeséget írtam, első olvasásra átugrottam az IMEI szót.

Nagy valószínűséggel, ha el lehetett állítani, vissza is lehet állítani, megfelelő program kérdése az egész.

2014. márc. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kilroy ***** válasza:
Ha android, akkor mielőtt belenyúlsz a rendszerbe, illetve ha frissítesz, előtte kellett volna csinálni egy efs mappa mentést. Ehhez root kell, terminál, meg busybox.
2014. márc. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Emulátorral próbáltam visszaállítani sajnos nem sikerült.Lehet hogy nem jól írtam be valamit.Elvileg elég lett volna lementeni az imei számot mobileuncle tools programmal de sajna elmulasztottam.Egy ilyen mentés kellene MTK 6589 procis telefonról egy bac.file
2014. márc. 9. 08:47
 6/6 kilroy ***** válasza:

EFS mappa mentés az nem egy elhanyagolható dolog. Ha ez meglenne, akkor pofon egyszerűen visszalehetne varázsolni.

Minden telónál más és más lehet a visszaállítás (androidon belül). De csakis az eredetire visszaállítás, mert ha más imei -re sikerül (ha sikerül) megcsinálni, akkor az bűncselekmény.

Nem akarlak elkeseríteni, de ez vagy nagyon mókolós történet, vagy ennyi volt. Tehát szerintem szervíz lesz a vége. Vagy valami droidgurunál fog kikötni.

2014. márc. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!