Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lessz Samsung Galaxy Note 4?...

Lessz Samsung Galaxy Note 4? . ès mi a vèlemèny a Samsung Galaxy S5-rol?

Figyelt kérdés
2014. márc. 8. 09:37
 1/6 anonim válasza:
Szerintem lesz Note 4 :) nekem Note 2om van elvileg a 2ot annyira el találták h a Note 3 nem sokkal lett jobb a 2nel viszont az S5 mindent visz azt nagyon jól sikerült a Samsungnak
2014. márc. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is lesz.Legalábbis jólenne ha lenne.Az S5 nagyon jóra sikerült bár nem akkora előrelépés az S4-hez képest.Ezért nem éri meg váltani S4-ről.(majd esetleg akkor ha 150 alatt lesz az ára)
2014. márc. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyanolyan lett, mint az s4 kisebb változtatásokkal. Az egész műanyagból van, mert egy zászlóshajó telefonnak persze műanyagból kell lennie. A szappantartó design is megmaradt. A hardver legalább utolérte a mostani csúcsot a Snapi 800-al, de nemsokára ez is elavult lesz. Aztán még a Samsung rátolja a saját kis TW-jét, ami megeszi a ramnak egy jó nagy részét.

Egyszóval nekem nem jön be a kinézete, a TouchWizet sem komálom annyira, persze ez csak az én saját véleményem, sokaknak tetszik a telefon.

2014. márc. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#1


Valahogy te ezt pont fordítva tudod, a Note 3 jóval jobb lett a Note 2-nél, S5 meg csak egy S4S, szinte 0 változás.


A kérdés meg hülyeség, több tízmilliót eladtak a Note 3-ból is, minden Note jobban teljesít, mint az előző, majd valószínűleg nem fognak többet kiadni.


S5 meg nem lett nagy szám. S4-hez képest annyi a változás, hogy Snapdragon 800 van benne. Oké, erősebb lett, ez nem kérdéses, de mivel az S4 is még nagyon erős, és évekig nem fogja megakasztani semmi (vagyis nem akasztaná meg semmi, ha a TouchWiz-t nem 3 éves kisgyerekek programoznák) így csak az erősebb hardvernek nem látom értelmét.

2014. márc. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már, van Note 4, habár lehet, hogy tudod :D
2014. szept. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagyis, csak úgy van, hogy tudjuk milyen lesz csak októberben lesz kapható
2014. szept. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!